EN GÜZEL AVİZE MODELLERİ TEKZEN'DE

10:25

 
Evlerimizin gizli kahramanı avizeler...

 Bir odayı aydınlatmaktan öte görevlere sahip olan avizeler evlerin şıklığına şıklık katmakla yükümlü önemli dekorasyon parçalarıdır.

Tekzen, kategoride klasik, modern, sarkıt ve tekli avize olarak ayırdığı ürünleri ile göz dolduruyor. Birbirinden kaliteli markalar ile iş birliği içinde olan Tekzen, siz değerli müşterilerinin isteklerine en iyi şekilde cevap veriyor. 

Tekzen evinizi şenlendirmeye geliyor....


 Sizlere marka, fiyat, ürün tarzı seçimi sunan Tekzen www.tekzen.com.tr den kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunuyor. 

2 yıl garanti ve hızlı kargo ile müşterilerine her kolaylığı sunan Tekzen'de geniş ürün yelpazesi içinde kararsızlığa düşerseniz imdadınıza '' Çok Satanlar Listesi '' koşuyor. Bu listeye göz atmanız karar vermenize yardımcı olacaktır. 

 Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan avize seçimini yapmakta zorlanıyorsanız işte size birkaç ipucu.
  • Avizenizin yıllara meydan okumasını istiyorsanız metal kısmı çelik ve paslanmaz olanları seçmelisiniz. Aksi takdirde temizlik ile zamanla aşınır ve paslanmaya başlayabilir. 
  • Avizenizde küçük parçalar varsa bunları sağlam monte ettiğinize emin olmalısınız. Dikkatli olmazsanız parçalar zamanla ampulün sıcaklığından düşebilirler. 
  • Avizenizi konumlandıracağınız yerin aydınlanma düzeyine uygun bir avize seçmeniz ferah bir şekilde oturmanızı sağlayacaktır.
  • Tercihiniz taşlı bir avizeden yana olduysa kristallerinin kaliteli olmasına dikkat edin. Kaliteli olmayan kristaller ampulün rengini sağlıklı bir şekilde yansıtmazlar.

 Evinizin salonu için bir avize seçiyorsanız, mobilyanızın renkleri başta olmak üzere dekorasyonu ön planda tutmanız gerekmektedir.  Spor bir salona kumaş ağırlıklı avizeler seçebilir, klasik döşenmiş bir salonda kristal taşlı sarkıtlar tercih edebilirsiniz. Çok modern dekore edilmiş bir salonda keskin çizgilere sahip olan avizeler sizin için doğru seçim olacaktır.

 Yatak odasına seçeceğiniz avizede ışık düzeyini ayarlama özellikli olanları tercih edebilirsiniz. Gece uyanma durumunuzda eşiniz ışıktan rahatsız olup uyanmayacaktır. Avizenin modeline gelecek olursak da geceye uygun tasarımlar ve renkler ön planda tutulabilir. Örneğin siyah ya da kırmızı bir avize yakıldığında ortama sıcak bir ışık yayacaktır. Siz daha çok uyuma önem veriyorsanız ve de açık renk bir yatak odasına sahipseniz beyaz tekli sarkıtlar ya da beyaz kumaş avizeler isteğinizi karşılayabilir.

 Mutfak avizesi seçiminde en önemli nokta kolay temizlenebilir olmasıdır. Bu yüzden öncelikle cam ya da mika avizeler tercihiniz olabilir. Yemek yaparken ışığa ihtiyacınız olacağından fazla ışık yayması da ikinci bir unsurdur. İsteğinize bağlı olarak mutfağınızda bulunan masa ve dolaplarınıza uygun renkte bir avize tercih edebilirsiniz.

  İlgili müşteri hizmetleri personeli, garanti sürecindeki olumlu bakış açısı ve kampanyaları ile Tekzen her zaman bir numara.Şahane avize modelleri için haydi tekzen.com.tr 'ye


Sevgiler

You Might Also Like

0 yorum