DEKORATİF KİTAPLIK ÖNERİLERİ TEKZEN'DE

10:00


 Dekorasyon denildiği zaman ilk akla gelen boş duvarlardır. Kitap kurtları için en doğru duvar dekorasyonu kitaplıklar ile yapılandır. Günümüzde kitaplıklar artık çok şık ve dekoratif. Salonları süslemek amacı ile ya da gerçekten kitaplarınızı bir arada tutmak amacı ile kullanabileceğiniz kitaplıklar özel tasarımları ile dekorasyonunuza önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. 

 Evinizde kitaplık yeri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Kitaplığın boyu ve alan hacmi önemli bir ayrıntıdır. Konumlandırdığınız yerden taşmaması ve göze hoş gelmesi için her ebatta ve her modelde kitaplık seçenekleri tekzen.com.tr 'de.

 İster çocuğunuzun odasına renkli bir kitaplık, isterseniz salona dekoratif seçenekler, isterseniz de hobi odalarınıza uygun duvardan duvara kitaplık sistemleri... 

 Evinizde kitaplık koyacak bir alan yok diye sakın üzülmeyin. Sahip olduğunuz alanı ölçün ve soluğu size en yakın Tekzen'de alın. Evinizin koridorlarını bile kitaplıklarla süsleyebileceğinizi biliyor muydunuz? İhtiyacınız ne olursa olsun Tekzen sizin için en iyisini bilir. 


Salonda kullanılacak bir kitaplık için kitaplarla dolu bir kitaplık yerine mobilyaların tarzına ve rengine yakışır dekoratif süslemeler yapmak da salona farklı bir hava katabilir. Tekzen, kitaplığınız ile kitapların aralarına koyacağınız süs eşyaları, çerçeveler, biblolar ve küçük saksılar ile zıt ama göze güzel gelen bir uyum yakalayabilirsiniz. Yerleştirme aşamasında konumlandırdığınız aksesuarların renk uyumları, birbirine uyan bir kompozisyon içinde olmaları, simetrik olmaları gibi kriterler göz önünde bulundurulduğunda mükemmeli yakalayabilirsiniz. 

 İş yerlerinizde oldukça fazla ihtiyaç duyacağınız Tekzen kitaplık modelleri ile ofislerinizin şıklığına şıklık katacaksınız. 

 Bulunduğu odada kolayca odak noktası olma özelliğine sahip olan kitaplıklarda küçük hileler yapmanız da mümkün. Özellikle aşağıdaki resimdeki gibi arkalığı olmayan kitaplıklarda duvara monte edeceğiniz bir ayna ile küçük odalarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. 


 Tekzen, yüzlerce üründe '' Kargo bedava ''  ibaresi ile müşterilerinin gönlüne taht kurmuş vaziyette. Birbirinden şık ve özgün kitaplık modellerini Tekzen'in kolay kullanılabilirliği ön planda tutan internet sitesinde bulabilirsiniz. İnternetten sadece birkaç dakikanızı ayırarak yapacağınız sorunsuz alışveriş ile kapınıza kadar gelecek olan kitaplıklarınız evlerinizin baş köşesinde yerini alacak. 

 Her zevke her bütçeye uygun ürün Tekzen kalitesi ve Tekzen güvencesi ile sadece bir tık uzağınızda.You Might Also Like

0 yorum