TEKZEN MUTFAK DOLAPLARI İLE ŞAHANE MUTFAKLAR

15:38

 Mutfak, hemen hemen her kadın için evinin en önemli alanlarının başında gelir. Bayanlar mutfaklarının özellikle ferah olmasına ve dolap sayısının fazla olmasına dikkat ederler. Fakat sizin de bildiğiniz üzere her zaman bu şartlara sahip olamayabilirler.

 Tekzen bu noktada siz müşterilerinin imdadına yetişiyor. Birbirinden farklı ve şık mutfak dolapları evlerinize yeni bir soluk katmaya geliyor.

 Mutfağınız küçük bile olsa Tekzen’in eşsiz tasarımları ile her yeri en doğru şekilde değerlendirip, kendinize geniş kullanım alanları yaratabilirsiniz.

  Mutfak dekorasyonunda öncelikle renk seçimi büyük önem taşımaktadır. Aydınlık bir mutfağa sahipseniz kırmızı, ceviz gibi renkleri tercih edebilecekken karanlık bir mutfağınız varsa beyaz ve daha açık tonlardaki renkleri tercih etmeniz uygun olacaktır.

 Tekzen yapı markette geniş bir ürün yelpazesine sahipsiniz. Mutfağınızın ölçülerine göre seçebileceğiniz ebatların yanı sıra mutfağınızdaki kör noktaları dahi değerlendirebileceğiniz seçenekler Tekzen’de mevcut. Her ölçüye uygun,  pratik mutfak dolapları ile tüm eşyalarınız düzenli bir şekilde yerini alacak.

 Tekzen, müşteri memnuniyeti için her şeyi düşünmeyi kendine görev edinmiş, nadir bulunan bir markadır. Tekzen yapı marketin en önemli ve en güzel özelliklerinden biri de satın alacağınız hazır mutfak dolaplarının içinden rahatlıkla kurulum yapmanızı sağlayacak pratik kurulum şemasının çıkıyor olması. Kurulum şemasına ek olarak montaj sırasında ihtiyaç duyacağınız vida ve aksesuarlar da mutfak dolaplarınız ile birlikte ücretsiz olarak evinize gönderiliyor ve siz değerli müşterilerine sadece parçaları birleştirmek kalıyor.

 Tekzen ürünlerinde siz müşterilerinin sağlığını da düşünüyor. Kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanarak ürettiği mutfak dolapları E1 kalite standartlarına uygun olmaktadır. Üstelik ürünlerin hemen hemen hepsinde kargo bedava.

 Tekzen mutfak dolaplarının tamamlayıcısı tabii ki yine Tekzen ankastre ocak, fırın, davlumbaz setleridir. Dolaplarınıza uygun renkte ankastre setlerle eksiklerinizi tamamlamaya ne dersiniz? Mutfağınız yenilensin, evinizin havası değişsin. Üstelik tüm bu değişiklikleri her bütçeye uygun fiyatlarla gerçekleştirmek mümkün. Filtreleme kısmında bütçenize uygun fiyat aralığını işaretleyin ve hesaplı alışverişin tadını çıkarın.

 1995 yılından günümüze uzanan Tekzen Yapı Market’in en büyük referansı mutlu müşterilerdir. Eşsiz hizmet anlayışı ile kaliteli ürünlerini birleştirip siz müşterilerine mükemmeli sunan Tekzen, her gün kendini geliştiren ve teknolojiye ayak uyduran yapısı ile de göz doldurmaktadır.


You Might Also Like

0 yorum