TEKZEN DUVAR KAĞIDI MODELLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

10:21 Son yıllarda evlerimizi renklendiren duvar kağıdının tarihinin yüzlerce yıl öncesine dayandığını biliyor muydunuz? Ev sahibinin zenginlik göstergesi olan duvar kağıtları kimi zaman sadece hayvan derisinden yapılıyor, kimi zaman da bu deriler gümüşlerle süsleniyormuş. Bu ihtişamlı duvar süslemeleri zamanla yerini rulo halinde üretilen duvar kağıtlarına bıraktı. Bir dönem kullanılmayan ve eski gözle bakılan duvar kağıdı modası son yıllarda evlerimizin olmazsa olmazı. 


Tekzen duvar kağıtlarına bakmadan evinizi yenilemeyin.

Tekzen, birbirinden güzel duvar kağıtları ile evinizi şenlendirmeye geliyor.

Evinizin hangi odasını ne tarz döşemek istiyorsunuz siz sadece ona karar verin.

 Duvar kağıdı seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Duvar kağıdı kaplayacağınız odanın dekorasyonu ve mobilyalarında sade bir tarz hakimse yapmanız gereken gösterişli desenler seçmektir. Örneğin; Modern tarzda döşenmiş çizgilere sahip bir salonun büyük bir duvarına renkli ve büyük çiçek desenlerine sahip bir duvar kağıdı kaplayabilisiniz. Bunun için Tekzen’in filtreleme seçeneklerini kullanarak ‘’Çiçek Desenli Duvar Kağıtları’’ kategorisini kullanabilirsiniz. Filtreleme sonucunda karşınıza çıkacak olan birbirinden güzel duvar kağıtlarından hangisini seçeceğinize karar vermekte oldukça zorlanacaksınız.
Tekzen’de kategori, çeşit bitmez. Eğer bir çocuk odasına duvar kağıdı kaplamaya karar verdiyseniz çok eğlenceli bir işe adım atmış bulunuyorsunuz çünkü Tekzen’in çocuk odası duvar kağıtları rengarenk ve muhteşem. Tavan dahil olmak üzere duvar kağıdı ile kaplayabileceğiniz odada çocuğunuz huzurla renkli rüyalara dalacak.
 Söz konusu bir iş yeri dekorasyonu ise Tekzen’in ‘’ Ofis / İş Yeri ve Cafe ‘’ duvar kağıtları kategorisinden iş yerinizin tarzına uygun duvar kağıdını elinizle koymuş gibi bulacaksınız. İthalat yada ihracat yapan bir firmaya sahipseniz benim önerim bir duvara dünya yada Türkiye haritasını duvar kağıdı olarak kaplamanızdan yana olacak. Çünkü ofisiniz işinizi yansıtmalı.


 ‘’Duvar kağıdımı seçtim ama ne ile yapıştıracağım? Yapıştırırken hangi aparatları kullanacağım? ‘’ diyorsanız kolaylıkla kendinizin de yapabileceği duvar kağıdı kaplamasında kullanmanız gereken tüm malzeme ve ekipmanlar Tekzen’de mevcut.

 21 yıllık rakipsiz tecrübesi ile biz müşterilerinin hep yanında olan Tekzen, çoğu üründeki ‘’ Kargo bedava ‘’ ibaresi ile alışverişlerimizde yine yüzümüzü güldürmeyi başarıyor.


Tekzen….  Yapı market denince ilk akla gelen…

You Might Also Like

0 yorum