VISSMATE AİLESİ

15:36Ansızın kapımı çalan bu hijyenik aile ile sizi tanıştırmadan geçemeyeceğim.

Temizliğe düşkünlüğüm yakınlarım tarafından oldukça iyi bilinir. Özellikle banyo, tuvalet ve mutfak hijyenik olmalı. İçim rahat bir şekilde kullanmalıyım. Vissmate ailesi tam bana göre! Yaklaşık iki haftadır deneyimlediğim bu hijyenik aileden sizlere biraz bahsetmek istiyorum.

 Formülü oldukça yoğun ve güçlü. Az miktarda büyük hijyen sağlıyor. Klozetinize döküp on beş dakika bekletin ve mucizeyi görün. Miss gibi kokuları ve profesyonel formülü ile Vissmate eliniz ayağınız olacak. Duşkabin temizliğinden, fayans temizliğine banyonuzun her köşesi Vissmate ile pırıl pırıl. Mutfağınızda da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Vissmate ürünleri çiçek bahçesi, çam ormanları, limon gücü ve deniz ferahlığı seçenekleriyle mutfağınızı misler gibi kokutacak. Bardaklarınızda oluşan çay ve kahve lekelerinde de başarı gösteren bu mucize ürün bardaklarınızı yerleştirdiğiniz ılık suda yarım gün bekletildiğinde lekeden eser kalmıyor. 

'' Hijyende tek hareket artık Vissmate '' sloganı ile piyasaya merhaba diyen Vissmate ailesine evinizde yer açın. Lekelere son... Merhaba hijyenik, pırıl pırıl evler...Sevgiler
You Might Also Like

0 yorum