AÇELYA AKKOYUN İLE PRİL LANSMANI

12:55

 

       

Geçtiğimiz cumartesi günü harika bir etkinliğe konuk oldum.


 Pril, senelerdir  severek kullandığımız, kendimizi bildik bileli adına aşina olduğumuz, yılların eskitemediği bir kalite. Eminim ki herkesin evinde en az bir çeşit pril deterjan vardır. Bende de tableti, sıvısı, eldesi, makinası mevcut :) 

 Gelelim güzel günün ayrıntılarına...

 Öncelikle Pril'e bu kusursuz etkinlik için sonsuz teşekkürler. Bursa Korupark La luz Cafe de gerçekleştirilen etkinlikte yediğimiz içtiğimiz ( La Luz'un güzel ikramları ) bizim olsun gördüklerimiz sizin. 

 Etkinliğin asıl amacı Türkiye'nin en hamarat hanımını bulmaktı. İl il gezip yarışmalar düzenleyen bu profesyonel ekip, her ilde basın ve bloggerlar ile de bir araya gelip güzel organizasyonlara imza attı. 

 Açelya Hanım'ın güler yüzü, hepimizle ayrı ayrı sohbet etmesi şahane kalbinin de bir göstergesiydi. Teker teker sitelerimizin adını öğrenip ayrıca ilgilendi. Çok teşekkürler güzel insan....

Lansman sonrası yapılan yarışmaya katılmasak da izlemek çok keyifliydi... 


 Lansman sonrası eve tabii ki eli boş gelmedik. Biz hamarat hanımları düşünen Pril 60'lı gold tablet ve borcam hediyesi ile bizleri daha da hamarat olmaya teşvik ediyor. :)
Sevgiler
You Might Also Like

3 yorum