EVİMİZİN GİZLİ KAHRAMANI

15:39

   
1972 yılından günümüze uzanan, başarı hikayeleri ile süslenmiş bir yolculuk...   Üstün hizmet ve kalite anlayışını ilke edinen FIRATPEN binlerce çalışanı ile birlikte bizler için hiç durmadan üretiyor. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde zirveye tırmanmayı başarmış olan FIRATPEN, İstanbul ve Ankara'da bulunan toplamda 650.000 m2'lik son teknolojiye sahip fabrikalarında müşterilerinin hayallerini gerçekleştiriyor. 

 Minimum maliyet ile maksimum kalite satın alabileceğiniz bu dev marka çevreye karşı duyarlılığı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. FIRATPEN duyarlılığını  EN ISO 14001 “Çevre Yönetim Sistemi” belgesini alarak ulusal ve uluslararası alanda da onaylatmıştır.


  Birçok ülkeye ihracat yaparak Türkiye'nin gururu olan FIRATPEN'in bu günlere gelmesinde büyük rol oynayan '' En değerli unsur insandır. '' anlayışı gelecek kuşaklara doğru ve kalıcı bir örnek olmaktadır. 

 FIRATPEN dünyada tek !


İnşaat plastikleri alanında ihracat lideri Fırat, dünyada PVC Pencere ve Kapı Sistemlerini oluşturan ortalama otuz yedi parçanın tamamını üretebilen tek firmadır.

 Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken FIRATPEN, PVC doğrama, PVC profil, ahşap desenli lamina kaplama, PVC kapı ve pencere yalıtımı, panjur, kepenk, sürme ve alternatif sistemler ile hayatımızın tam ortasında yer almaktadır.

  FIRATPEN'in renkli dünyasına göz atmak isterseniz firatpen.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 


FIRATPEN evinize sıcacık bir dokunuş ....

You Might Also Like

0 yorum