2015 İLKBAHAR - YAZ MODASI

16:33
  
   Pek çok sevgili okurlarım bugün tesettür modasının parlayan yıldızı modameyra.com ile karşınızdayım. Günümüzde tesettür modası hızla yükselirken bunun en yakın takipçilerinden olan modameyra.com un yeni sezon ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyarım....  Birbirinden başarılı tesettür tasarımcıları ile çalışan modameyra.com İlkbahar-Yaz sezonunda da en az önceki sezonlar kadar iddialı. 

 Yeni ürünlerinde pastel tonlarına dikkatimizi çeken modameyra.com sizleri baş örtünüzden aksesuarınıza, abiye giyimden spor giyime kadar her noktada düşünmüş. 

 Kaliteli markalarla dilediğiniz kombinleri yapmanızı sağlamakla kalmıyor sizlere şahane ödeme fırsatları da sunuyor. Bol pantolonların ve tuniklerin çokça yer bulduğu koleksiyonlarda bu sezon püsküller ön plana çıkıyor. Diz boyundaki tuniklerin yanı sıra maksi boy tunikler ile rahatlığınızı şıklık ile birleştirebilirsiniz. Yaz geliyor... Düğünler, nişanlar, kınalar ve davetler kapıda. '' Ne giysem? '' telaşına kapıldıysanız  modameyra.com yanınızda.  Minel Aşk markası ile şahane tasarımlar ile özel gecelerin yıldızı siz olacaksınız. Minel Aşk, adından da anladığımız gibi aşkla tasarlanmış kıyafetleri romantizmle birleştirip siz müşterilerine sunuyor.


                                    


 Kim demiş '' Spor tesettür olur mu? '' diye. Tesettür eşofman modelleri bir harika. 


Mayo, eşofman, aksesuar, eşarp, günlük giyim, tesettür abiye giyim ve çok daha fazlası modameyra.com da ! 


Sosyal medya hesaplarından da takip edip fırsatlarından yararlanabileceğiniz modameyra.com sizlere taksit imkanı da sunuyor. 
Modanın parlayan yıldızı modameyra.com 
Moda bir tık ile parmaklarının ucunda.....


SevgilerYou Might Also Like

0 yorum