RENKLİ SİPARİŞ ALIŞVERİŞİM

22:31

alışveriş 
 Pek bir sevgili okurlarım merhabalarrrr....
 Bugün keyfime diyecek yok. Takip edenler bilir. Dün bir tepsiye aşık olmuştum :) 
Beni tanıyanlar tepsi hastalığımı bilirler. Mutfağımdaki tepsi dolabım dolup taştığından tezgah üstü dahil olmak üzere mutfakta her yer tepsi ve ben bu durumdan pek bir mutluyum. :) Mesela Dünya'daki bütün tepsiler benim olsun istiyorum. Hepsi benim bebeklerim :)) 

İşte tam da bu tepsi ile başladı bu alışveriş. Daha önceden benzerini görmediğim bu tepsi sayesinde tanıştım renklisiparis.com ile. Renkli sipariş tıkladıkça adeta içinde kaybolduğunuz bir dünya. Gerçekten çoook renkli bir dünya. E tabii ki tepsi ile açılışı yaptım minik mumluk kafeslerimle de kapanışı. :)
  Fiyatlar harika... Ve en önemli nokta da 8 Mart'a kadar kargo bedavaaaaaaaaaaaa :) 
Aldıklarımın azıcık dedikodusunu yapmazsam olmaz, çatlarım! Meşhur tepsimizden başlayalım. Solda gördüğünüz üzere bu şahane tepsi benim oldu. Şirkete gelen kargoyu çığlıkla karşılayan ben ilk önce tepsimi açıp şöööyle bir dolandım tepsiyle. E göstermek lazım herkese :) Şimdi diyorsunuz ki '' Esin sadete gel ne kadar bu tepsi ? '' Sıkı durun! 34,50 TL  !

Ahşap... Lazer kesim...

'' Esin seni çok kıskandım hemen ben de bu tepsiden almalıyım. '' diyorsanız bir tık ! 

kumbara
  

  Bu tontikten kendimi mahrum edemezdim tabii ki. Bu açıdan pek belli olmasa da kendileri kumbara . Mutfağımda yerini aldı bile. '' Mutfakta kumbaranın işi ne ? '' diyorsan canım öyle istedi. :) Rengarenk, sizce de çok şeker değil mi?
10,90 TL ödeyip bu kumbaraya sahip olmak için bir tık !


  Melek süslerim çok mu uzakta kalmış ne ? :)  Sağ ve sol üst köşelerde yerlerini aldı hanımlar. Yakından görmek için hemen bir tık o zaman !    Fiyatları sadece 5,90 TL  Eveeeetttt... Bu nihaleye tabii ki bayıldım. Renkli Sipariş'te her rengi mevcut. Ben zor seçim yaptım bilginize. :) Hatta ve hatta aklım birinde kaldı sanırım onu da alacağım :) Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere mutfağıma pek bir yakışan bu nihale sadece 12,50 tl. '' Almazsam çatlarım. '' diyorsanız bir tık !

mutfak dekorasyon


ferforje

Veeeee geldik minnak mumluk kafeslerimeeee.... Yeme de yanında yat bunların. Güzelliğe bakar mısınız ? Benim evim ferforje dolu olduğundan dekorasyonuma cukkk diye oturdu. :)  Sıkı durun bu mumlukların fiyatını duyunca düşüp bayılabilirsiniz. Sadece ve sadece 2,50  TL !  Haydi bir tıkla sen de üç beş tane kap ! :)


Arkadaşlar gördüğünüz gibi insan Renkli Sipariş'te gezerken kendini kaybediyor ve hepsini almak istiyor.Dün beğendiğim her şey bugün elimde oldu. Bu hız sizce de büyüleyici değil mi?  Amaaaa bu alışveriş burada kalmaz. :) Devamı gelecek....


Sevgiler...

You Might Also Like

1 yorum

  1. bayagı dükkanı boşaltmıssın sen canım :) güle güle kullannn tamm sana göreler ve ben tepsiye bayıldımmmmmm

    YanıtlayınSil