NELER OLUYO NELER - INSTAGRAM GÜNLÜĞÜ

11:14Merhabalar pek bir sevgili okurlarım. Bayılıyorum instagram günlüğü yazmaya. Ama '' Bugüne kadar kaç kere yazdın ? '' derseniz bir iki kere maalesef. :(
Çalışan evli bir kadınsanız her şeye her zaman vakit bulamıyorsunuz. Bu durumdan şikayetçi değilim ( genel olarak ) . Ben boş duramam. Kimi insan tez canlı olur ya işte ben o insanlardanım. Bir iş yapılacaksa hemen yapılmalı. Ve boş boş oturulmamalı.
Üretmek güzeldir. Uğraş edinmek güzeldir. Kendini değerli ve iyi hissettirir.  Evdeki sorumluluklar, işin yoğunluğu ve blog birleşince ara ara bir şeylerden fedakarlık yapmak gerekiyor. 

Kısaca bakalım bakalalım neler olmuş geçtiğimiz 10 günde. 

8 Mart Kadınlr Gününü şahane bir organizasyon ile Hilton Otel'de kutladık. ( Ayrıntılı yazısı en kısa zamanda burada olacak. ) Çok eğlendik... Her şey harikaydı. 

Ben bu arada bir bir buçuk aydır cam boyamaya sarmış durumdayım. Aslında sadece cam değil elime geçen her şeyi boyar oldum. Mükemmel şeyler çıkarmıyorum ama beni rahatlatıyor. Stresli iş hayatıma ilaç gibi geliyor. :) 

Belki onları da bir gün post yaparım. Bilemiyorum :)
Kara kışı artık geride bıraktığımızı düşünüyor ve ümit ediyorum. Her hafta sonu ''Önümüzdeki hafta kar yağacakmış ! '' Fısıltıları ile geçse de bence artık kar yağmayacak, yağmasın. Bunlar şehir efsanesi.... Artık güneşi görelim. :)

Instagramda #tbt lerimle 2007 yılına kadar gittim. Hey gidi günler heyyyy.... Zaman su gibi  akıp giderken ben assssla değişmemeyi planlıyorum. 

Cuma günleri güzeldir.... 

Herkese mutlu cumalar. Hafta sonu seni seviyoruzzzz....

Instagram'dan takip etmek için bir tık !

Sevgiler...

You Might Also Like

0 yorum