KİŞİYE ÖZEL HEDİYELER

10:16

                     Özel günler olmazsa olmazımızdır. Hepimiz sevdiklerimize en güzel hediyeyi vermek isteriz. Kişiye Özel Hediyeler en çok tercih edilenlerdir. İnsana kendini özel hissettiren, özenle hazırlanıp düşünülmüş bir hediye öylesine bir mağazadan alacağınız tüm hediyelerden daha değerlidir.


  Kişiye Özel Hediyeler bulabileceğiniz en doğru adres tabii ki www.tisho.com !  

 Sevdiklerinize hoşlandığı şeyleri, hobilerine uygun hediyeleri bulabileceğiniz en doğru adres. Doğum günü, yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü... Aklınıza gelebilecek her güzel gün için tisho.com sizinle. 

Anne adayı arkadaşınıza ultrason temalı bir t-shirt çok manalı bir hediye olacağı gibi küçük yeğeninize de doğum gününde üzerinde fotoğrafının bulunduğu bir yastık hediye edebilirsiniz.  
Ellerinizle tasarlayacağınız bu güzel hediyeler değer verdiğiniz insanların yüzünü güldürecektir. Yeni evli arkadaşınızı ziyarete giderken eşi ile isimlerinin işlendiği bir havlu tercih edebileceğiniz nazik hediyelerden biri olacak. İş babalara ve eşlere gelince....  Üzerine minik notlar yazdırabileceğiniz bir ajanda ya da adının yazılı olduğu bir anahtarlık sürekli sizi hatırlayıp yüzlerinde sıcak bir tebessüm oluşmasını sağlayacak. 

 Sevdiklerinizi mutlu etmek tisho.com ile artık çok daha kolay. Sıradanlıktan uzaklaşma zamanı. Sadece isteyin ve hayal gücünüzü kullanın. Sınır tanımayın.


90,00 tl ve üzerinde kargo ücreti ödemediğiniz gibi siparişleriniz de büyük bir hızla tam vaktinde sahibine ulaşıyor. 

Siz de artık özel kişilere unutulmayacak hediyeler verin. 
tisho.com  tüm özel günlerinizde yanınızda.


Sevgiler


You Might Also Like

1 yorum

  1. önerinle inceledim, cok güzel şeyler var, hem hediyelik hem de kendim için bakacağım mutlaka, teşekkürler haberdar ettiğin için

    YanıtlayınSil