DEKORATİF RADYATÖRLER

14:43
  Evinizde masaya, koltuğa, sandalyeye sehpaya dikkat ediyorsunuz. Vazonuzu içindeki çiçeği evinizin dekorasyonuna uygun renk ve tarzda şeçiyorsunuz peki ya radyatörlerinizi hiç düşündünüz mü? Evinizin demirbaşı ama renginin şeklinin çoğunuz için pek de önemi yok değil mi? Evinizin dekorasyonuna farklılık katacak dekoratif radyatörlerinizin olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? 


 Tüm bunlar için elinize boya alıp evdeki bütün radyatörleri boyamaya kalkmanıza hiç gerek yok. :)  Evinizin bütünlüğünü en az sizin kadar düşünen birinin olması büyük mutluluk. NOTARAD bu olayı sizin için çözmüş. Şahane tasarımları ile evlerinizde yerini almaya hazır. 

 Dilerseniz bu farklı tasarımlara biraz göz atalım...  


  Farklı renk ve modern tasarımları ile evinize farklı bir hava katacak olan NOTARAD radyatörleri çok seveceksiniz. Yeni nesil radyatör NOTARAD diğer radyatörlerden daha verimli ve daha sağlamdır. Bu radyatörler ile çok tasarruf edeceksiniz. Daha hijyenik ve alışılagelmiş radyatörlerden daha hafif olması da görsellik dışında en büyük artılarından. Siz de NOTARAD ' ın farklı renk ve tasarım seçenekleri ile evinize sihirli bir dokunuş yapın. Notarad alüminyum radyatörler daha düşük ısıda çalışabildiği için alıştığımız radyatörlerin aksine duvarlarınızı ve perdelerinizi kirletmez. İsi ve tozu engeller. Modülerdir ve ihtiyaç duyduğunuz kadar dilim kullanabilirsiniz.


  Düşünülmüş tasarımı sayesinde diğer sıradan radyatörlerde olduğu gibi sivri kenarları yoktur. Bu sayede emekleyen v yeni yürümeye başlayan çocuklarınız için bir sorun teşgil etmez.  Odanızda az yer kaplar. Notarad sayesinde odalar artık daha kullanışlı dizayn edilecek. 

  Sipariş verdikten sonra 1 gün içinde teslim edilecek olan radyatörlerinize 10 yıl garanti veren şirket sizi şıklıkla buluşturmak için daha ne yapsın ? 

NOTARAD ' ı incelemek için bir tık ! Sevgiler


You Might Also Like

0 yorum