TİŞÖRTLER

10:31


  ''Kendin yap'' fikirlerinin çok popüler olduğu şu günlerde harika bir siteyi sizlerle tanıştırmaktan gurur duyarım. Yeni keşiflerimlerimden biri... Bu sitede saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Her tık sizin için yeni bir gülümseme olacak. 

Tişört, herkesin olduğu gibi benim de vazgeçilmezim. Günlük hayatımızın kurtarıcısı olduğu gibi gece gideceğimiz bir mekanda da bizim için garanti şıklık sağlıyor. Peki siz de kendi tasarladığınız zevkinize ve modunuza uygun tişörtler ile boy göstermek istemez misiniz? 

Tisho kendi tasarımınız olan tişörtünüzü en kolay şekilde yapabilmeniz için tüm olanakları size sunuyor. 


Kadın, erkek, çocuk hiç fark etmez. Sol sütundaki kategorilerden seçeceğiniz ürün ve bedene sağ sütundan dilerseniz fotoğraf ekleyin, dilerseniz yazı yazın. Bilgisayarınızdan da fotoğraf ekleyebilme imkanı veren bu güzel site bizlere harika resimli tişörtler yapma güzelliğini sunuyor. Tamamen hayal gücünüze kalmış bu tasarımlar sizin imzanızı taşıyacak. 

'' Peki yaptığım tişörtleri satabilir miyim? '' Diyorsanız Tisho ona da '' Evet '' diyor. Sadece tişört değil, kapşonlu, yastık, önlük, anahtarlık, telefon kapağı ve birçok aksesuarı gönlünce tasarlayıp satabilirsiniz.
Tisho'da kendi tasarımlarınızı satıp kazanç elde edebilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken bir dükkan açmak. Tamamen ''sıfır'' maliyet ile sizin de bir markanız olabilir. Sen tasarla Tisho.com senin için satsın. Tişörtlerin satıldıkça kazancın artsın. 

Haydi zaman kaybetmeden siz de tisho.com a bir göz atın. 


SevgilerYou Might Also Like

0 yorum