SEVGİLİLER GÜNÜ

08:56

  


Sevgililer Günü bir din adamının adına ilan edilen tabir-i caizse bayram günüdür. Neredeyse tüm dünyada her yıl Şubat ayının 14'ünde kutlanan özel bir gün olmuştur.
Din adamının adı olan ''Valentine'' den yola çıkılarak '' Aziz Valentin Günü'' de denmektedir.  Ocak ayının sonlarını yaşadığımız şu günlerde herkesi sevgililer günü telaşı sarmış durumda. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de 14 Şubat'ta sevgililer, eşler birbirine hediye verir. 

 Şu sıralar herkesin aklında aynı soruların dolaştığına eminim. '' Erkeklere alınacak en güzel hediye acaba ne? '' ''Kadınlar en çok hangi hediyelerden hoşlanır? '' Tüm bu sorularla birlikte bütçe sarsılmaları da başlıyor. Kimse sevdiği insana en güzel hediyeyi almak isterken kara kara düşünmesin diye Garanti Bonus imdadınıza yetişiyor. Hayal edebileceğiniz her şey Garanti Bonus ile yanınızda olacak. Siz susun kartınız konuşsun. Bu özel gecede Garanti Bonus tüm dileklerinizi gerçekleştirecek. 
 Hediye kişisel beğeniye sunulan bir araç olduğundan dolayı sevgilinizin zevklerine göre hareket etmek ilk kuralınız olmalı. Hediye alacağınız kişi bir bayan ise sevdiği tarzda bir parfüm hediye edebilir, şık bir kırmızı elbise alabilir ya da kişiye özel tasarımlar ile O'na sevginizi gösterebilirsiniz. 
  
Eğer bir erkeğe hediye alacaksanız gömlek, kravat, kalem ya da kişiye özel yaptırılan adının ve soyadının baş harflerinin yazdığı bir kol düğmesi şık bir hediye olacaktır. 

 Markaların yüksek fiyatları sizi korkutmasın. Garanti Bonus'ta her markaya özel fırsatlar sizi bekliyor. Sevgililer Günü'nde harcarken kazanmanın tadına varacaksınız. Sevgilinize bol bol hediye alın kazandığınız puanları Sevgililer Günü akşamı yiyeceğiniz romantik akşam yemeğinde doyasıya harcayın.  

  
Sevgiler

You Might Also Like

0 yorum