DECO ZONE İLE DEKORASYON ÖNERİLERİ

10:11

    


 Dekorasyon, evin karakterini belirleyen en önemli noktadır. Huzurlu evler iyi yapılmış bir dekorasyon ile doğru orantılıdır. Evinizi dekore ederken öncelikle kendinizi iyi tanıyor olmalısınız. Ne istediğinizi bilmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Kullanacağınız doğru renkler ve seçeceğiniz doğru mobilya tarzı yaşam alanınızın havasını pozitif enerji ile dolduracaktır.


 Çalışan bir kişi iseniz akşam eve geldiğinizde işin stresini atmanıza yardımcı olacak iç açıcı ferah bir evden başka ne isteyebilirsiniz? Evinizde geçirdiğiniz her an önemlidir. Evinizin her noktası sizi yansıtan detaylarla dolu olmalıdır. Herkes dekore etme becerisine sahip olmayabilir. Bu noktada araştırmak ve okumak devreye giriyor. 

  Bugün sizler için araştırdığım bir siteyi paylaşmak istiyorum. Ev dekorasyonuna çok önem veren biri olarak bu siteden herkesin öğreneceği birçok şey olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

                            
     DECOZONE !  Decozone salon, mutfak, banyo, yatak odası gibi evde aklınıza gelebilecek tüm alanlar için size şahane fikirler sunuyor.  Odanızın ışık alma konumundan rengine kadar birçok konuda bilgi sahibi olmanızı sağlayan bu site özellikle evini sıfırdan döşeyecekler için harika bir görsel şölen sergiliyor. Her tarza uygun mobilyaların kombinlerini karşınızda görmenizi sağlayan decozone   '' Asla uymaz '' dediğiniz parçaların enerjisini başarılı bir şekilde birleştirip yolunuza ışık tutuyor. Dekorasyon konusunda sizi cesaretlendirecek olan decozone ile tanışmanızın tam vakti. Yabancı ülkelerin banyo tarzlarını öğrenmemizi sağlayan decozone sayesinde banyonuzda İtalya ya da Rusya esintileri sergileyebilirsiniz. Dekorasyon inceliklerini anlaşılabilir ve eğlenceli bir dil ile bizlere sunan Decozone'a göz atmadan evinizi döşemeyin.

Decozone '' Kendin Yap'' kategorisi ile de gönülleri fethetmeyi başarıyor. Ev dekorasyonuna ayıracak çok bütçeniz yoksa imdadınıza yetişen decozone basit dokunuşlarla evinizi baştan yaratmanıza olanak sağlıyor. Var olan eşyalarınıza ufak sihirli dokunuşlar ile hayat verebilirisiniz. Bunun için doğru adres  decozone


Decozone Facebook ----->  Bir tık !


 Decozone Twitter --------->   Bir tık !


Decozone Google+ ------->  Bir tık !Sevgiler


You Might Also Like

0 yorum