SONBAHAR KOMBİNLERİ

09:58
 Sonbaharın yüzünü gösterdiği şu günlerde herkes yazlıklarını kaldırıp kışlıkları dolaplarına yerleştirmiş durumda.  Kimimiz çok seviyoruz kimimiz de gelmesini hiç istemiyoruz ama gerçek şu ki kış kapıda.  :)

 Ben de sizlere 2014-2015 Sonbahar-Kış fikirleri vermek için mevsim boyunca buralarda olacağım. ;)İlk kombinimiz dikkat çekici saks mavi çizmeleriyle gözümüze hemen çarpıyor. 
Bu kombini işe, bir toplantıya ya da akşam arkadaşlarınızla yemeğe çıkarken kullanabilirsiniz. Yaptığım kombinlerin çok amaçlı olmasını seviyorum. :) 

Şık saks mavi çizmeler deri parçalı ebise ile bir bütünlük sağlarken kırmızı rujunuz ve kırmızı ojeniz sizi o ortamın yıldızı yapacak. 

Makyaj ve çizmeleri ön plana çıkarmak için tasarladığım bu kombini sade göze batmayan aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. 

Üzerinize alacağınız düz renkli bir pardesü şıklığınızı size garanti edecek.İkinci kombinimizi sizler için daha günlük ve rahat tasarlamak istedim. Tatil günlerinizde kolaylıkla giyebileceğiniz, kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz bu sonbahar kombini yağmurlu havaların vazgeçilmezi olacak. 

Siyah düz bir pantolonu renklerle hareketlendirip klasiğin dışına çıktım.  Renklerle oynamak sizi korkutmasın. Emin olun harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Bu kombinde favorim trençkot. Trençkotu aynı tonlarda yağmur botlarıyla tamamlayıp bu şahane çanta ile gününüze ufak bir gülücük kondurabilirsiniz.

Krem rengi ince bir triko tüm renklerin birbirine uymasına büyük destek sağlıyor.
Vazgeçilmez tamamlayıcılarımız gözlükler....

Bu kombine yılın modası renkli gözlüklerden eklemeden tamamlamak istemedim. 
Son dokunuş sihirlidir...

Renkli gözlükler şıklığınıza şıklık katacak.Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum