INSTAGRAM GÜNLÜĞÜM ( NELER OLDU NELER )

10:26Canımız ciğerimiz pek sevdiğimiz Instagram'da geçtiğimiz hafta neler olmuş bir göz atalım istedim.Herkesin bildiği gibi koskoca 4 gün bayram tatili yaptık. Ben Bursa'dan bir yere ayrılmadım ama bol bol da gezdim. Sonra baktım ki  gezmelerimi pek de fotoğraflamamışım :) Ben bunu nasıl yaparım bize ? :) Aşağıdaki bayramın 1. gününden bir kare. Aslında bize 1 gün bayram sonrası tatil. Bayram gezmelerimiz 1 günde bitiyor ve sonraki günler bize kalıyor. İşte bu harika !

Bayramın 2. günü Gölyazı'ya gittik. Gölyazı Bursa'nin Nilüfer ilçesinde küçük bir yarımadaya kurulmuş olan sevimli bir köydür. Son yıllarda burada dizi ve film çekildiği için ün kazandı.  Eğer Bursa'da yaşıyorsanız ve hala Gölyazı ile tanışmadıysanız havalar bozmadan gidip görmenizi tavsiye ederim.

Aşağıdaki fotoğraf da sizin için rüzgara direnirken çekilmiş bir kare :)


Sandal ve gölün muhteşem bütülüğü ile Gölyazı....


Gölyazı Ağlayan Çınar....Bayramın 3. günü ben yine gezmelerde... Önce Mudanya ardından da gece misafirliği için eski dostlara ziyaret. 
Film öncesi gece kahvemiz... 
Ardından korkmadan izlenen korku filmi... Bu ne yaman çelişki böyle ?!?!?Bayramın son günü evde bolca keyif yaptık. Akşamüstü yürüyüş ve alışveriş dışında evden çıkmadık.
4 günlük tatil bana ilaç gibi geldi. Enerji depoladım. 
Evet sabah 06:30 a saat kurmak acıydı belki ama dolu dolu geçen 4 güne bakınca çok da umursamadım. :)

Peki sizin tatiliniz nasıl geçti ? :)

Sevgiler
S.O.S


You Might Also Like

0 yorum