KANVAS TABLONUN TEK ADRESİ PLUSCANVAS.COM

22:39  Bugünkü konuğum PlusCanvas

PlusCanvas adından da anlayacağınız gibi şahane kanvas tabloların olduğu bir site. 

PlusCanvas, evinizin veya işyerinizin duvarlarını kendi tarzınıza göre süsleyebilmeniz için her dekorasyona uygun tablolar üretiyor. En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, el işçiliği ile üretilen tablolar, kullanıma hazır halde adresinize teslim ediliyor.Benim ürünlerim siparişimin ertesi günü elimdeydi. PlusCanvas hızlı ve kaliteli çalışma anlayışı ile bir adım önde durmayı başarıyor.

Benim evim vintage tarzda döşenmiş olduğu için kanvas tablo seçimim de bu yönde oldu.Tablonu Sen Tasarla

PlusCanvas ile fotoğraflarınız harika birer tablo olsun!

Tablonu Sen Tasarla bölümü ile dilediğiniz fotoğrafı harika bir tablo haline getirebilirsiniz. Aynı fotoğrafa birbirinden farklı ve tarzınıza uygun bir efekt verebilir, notunuzu ekleyerek sevdiğiniz kişiye benzersiz bir hediye yapabilirsiniz.


Tablo Galerisi

PlusCanvas ile Dünyaca ünlü sanatçıların eserleri sizin de duvarlarınızı süsleyecek!

Doğa ve şehir manzaralarından, Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerine kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz kanvas tabloyu Tablo Galerisi bölümünden seçebilir istediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz. 


Tablonuzu dilerseniz tek parça olarak, veya Parçalı Tablolar (3 ve 5'li Setler) kategorisinden 3’lü veya 5’li tablo olarak seçebilir ve duvarlarınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

İmaj Bankası

Sınır tanımayın! 20.000.000 imaj ile her zevke uygun tablolar duvarlarınızı dolduracak!

20.000.000 görseli içeren İmaj Bankası sayesinde, anahtar kelimeler kullanarak binlerce alternatif arasından istediğiniz görseli seçebilir, seçtiğiniz görseli istediğiniz ölçülerde sipariş ederek duvarlarınızı hiç görülmemiş kanvas tablolarla doldurabilirsiniz. 

Anahtar kelimeler kullanarak aratacağınız görsellerden beğendiklerinizi dilerseniz Tablonu Sen Tasarlasayfasına göndererek, görsel üzerinde kendinize özel değişiklikler de yapabilirsiniz. Özel efektler hatta küçük notlar bile ekleyebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz
You Might Also Like

0 yorum