SİZE BİR SIR VERECEĞİM

22:18

  


  Tazedirekt Erikli’nin kurucusu Hasan Aslanoba tarafından kurulmuş ve faaliyetlerine başlamak için Hasan Bey’in memleketi Bursa seçilmiş.  Tazedirekt’in çıkış noktası “Hesaplı Tazelik Kapınızda” dır. Tazedirekt uygun fiyatları ile tüketicinin dikkatini çekmeyi kısa sürede başarmış sağlam bir şirket. Aracı kullanmadan tüketiciye ulaşan Tazedirekt başarının kapısını açan anahtarı çoktan ele geçirmiş durumda.  Adından da anlaşıldığı gibi siparişleriniz sizin için yola çıkmadan hemen önce hazırlanıyor ve yola çıkıyor. Günlerce depolarda bekletilmemesi lezzetinin en büyük sırrı. 


  Tazedirekt ticari olarak aktif olmadan önce kurulan Boğazköy Çiftliği'nde besi hayvanları antibiyotiksiz, en kaliteli yemlerle ve refah ortamlarda yetiştiriliyorlar. Daha sonra steril ortamlarda kesimleri yapılıp, Dünya standartlarındaki et parçalama tesislerinde özel olarak parçalanıp, paketleniyorlar. Çiftlikte, hayvanların takibini kulak küpesi sistemiyle sağlanıyor. Satın almış olduğumuz paket üzerinde bulunan “Kulak Küpe Numarası” ile, et temin edilen hayvanın nerede doğduğu, ne ile ne zaman beslendiği bilgisine ulaşabiliyoruz.


       Kendi tarlalarında yetişen sebze-meyveler 2 yıl sonra doğal üretim belgesine sahip olabileceği için şu anda sebze ve meyveleri tedarikçilerinden özenle temin eden Tazedirek bunu açık açık söylemekle de bir kere daha tüketicinin gönlünü fethediyor.


Tazedirekt kolay kullanıma sahip olan sitesi ile alışverişi sizin için eğlenceli bir hale getiriyor. Siparişinizi istediğiniz gün, istediğiniz saatte kapınıza getiriyor. Siz siparişinizi verin gerisini Tazedirekt'e bırakın.


''Ben siparişimi kendim gidip almak istiyorum.'' Diyorsanız Bursa-Özlüce'de bulunan teslimat noktasından alabilirsiniz. Teslimat noktalarının ilerleyen zamanlarda artacağını da belirtmek isterim.

%100 müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan Tazedirekt sizlere kapıda iade garantisi veriyor. Ürünleri beğenmemeniz durumunda iade edebiliyorsunuz. Bununla da kalmayan Tazedirekt teslimat sonrasında iade etmek isteyeceğiniz ürününüzü yine gelip kapınızdan teslim alıyor.


Ürün sayısı ve kategorileri hızla büyüyen Tazedirekt, VST paketleme şeklini Türkiye’de ilk defa olarak Bursalılar’a sunmuş bulunuyor.

Büyük marketlerde bulunmayan kaliteli ve yerel ürünleri kolaylıkla temin edebileceğimiz Tazedirekt sağlıklı yaşamı ayağımıza kadar getiriyor.


İşte Tazedirekt alışveriş deneyimim

Ürünlerim taze,doğal ve hijyenik bir şekilde kapıma kadar geldi.
Bu yazıyı pişirip yemeden yazmak istemedim. Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum. 

Mükemmel...Haydi durma sen de bu eşsiz deneyimi yaşa !

Üstelik teslimat ücretsiz !


Sevgiler
S.O.S


You Might Also Like

0 yorum