HAYATINIZIN BONUSU

10:24

Yaşamayı sevmeyen var mı? Hayat güzel, yaşamak güzel  peki ya bu güzel hayatı yaşamamıza  kim vesile oldu ?          
Bu güzel bahar ayının,Nisan'ın son günlerini yaşıyoruz  varoluşumuzun en güzel aracıları annelerimizin günü geliyor 11 Mayıs anneler günü....

Her kadın güzeldir her kadın anne olmaya adaydır,her kadın annedir . Annelerimiz hayatımızın en değerli BONUSUDUR . Hediye aramaya başladınız mı bilmiyorum ama ben başladım acaba anneme ne hediye alsam? Annenizin tarzına göre bir  aksesuar, parfüm ya da sadece buram buram el emeğiniz kokan şık bir hediye...


Yazın kendini hissettirdiği şu günlerde annemize şık bir ipek bluz alabiliriz...Ten rengine göre krem rengi, petrol mavisi, gri...vb renklerde alabileceğimi şık bir ipek bluz annemizi mutlu edecektir. "Ben hep kıyafet aldım bu sefer farklı bir hediye olsun" 
Diyorsanız annenizin kullandığı parfümden alabilirsiniz. Parfüm tene göre değişiklik gösterdiğinden dolayı farklı kokular hediye edip risk almamanızı tavsiye ederim. 

" Ben marifetliyim anneme en güzel hediyeyi ellerimle yaparım parfüm de neymiş? " diyorsanız işte size birkaç ipucu. Annenize sevdiği renklerde boncuk ve taşlar alıp şık bir kolye yapabilirsiniz. 


Dikiş dikmek elinizden geliyorsa mutfakta size yemekler yaparken kullanacağı sizin tasarımınız olan bir mutfak önlügü yeri dolmaz bir hediye olacaktır. 

Peki tüm bunları alırken ne yapıyoruz? Tabii ki BONUS kartımızla alıyoruz. Bonus kart sahibi olmak ayrıcalıktır. 
Anneler Günü hediyenizi seçerken Bonus kartın avantajlarına göz atmayı unutmayın. Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum