OROGOLD 24K SIKILAŞTIRICI MASKE / SERUM

12:22

OROGOLD 24K DMAE SIKILASTIRICI MASKE

ve 

OROGOLD 24K SIKILASTIRI SERUM 
ile

Davetlerinizde mucize gencligi yakalayin..... 

Önemli bir yere davet edildiniz ve hiç hazır mı değilsiniz? O zaman cildinizde mucizevi dokunuşlar saglayacak Orogold DMAE Sikilastirici Maske' ve OROGOLD DMAE Serum'u deneyin. 
Formulündeki 24K altın parçacıklarıyla özel  olarak geliştirilen antiaging ürün,çizgi ve kırışıklıkların anında azalmasını sağlayarak cildi sıkılaştırıyor. İçeriğindeki C ve E vitaminin bitkisel karışımları cildi nemlendirdiği gibi besliyor.

DMAE Serum ve Maskenizin 12 saate kadar süren etkisi ile gün boyu sıkı ve pürüzsüz bir ciltle dolasırken yorgunluğunuzu gizleyebilirsiniz...  


Bileşimindeki 24 ayar altın, dokuların kaybettiği elastikiyetin tekrar kazanılması, kolajen kaybının azalarak mümkün olduğunca yavaşlatılması ve cilt sarkmasını önleyici olması açısından kaçınılmaz bir çözüm. Kleopatra'nın 5.000 yıl öncesinde cilt hücrelerini canlandırmak için kullandığı altın içeriğini ürünlerinde kullanan OROGOLD Cosmetics, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın  hücresel gelişimini uyarıp cildi tedavi ediyor. Aynı zamanda hücresel yenilenmenin canlanarak hızlanmasını sağladıktan sonra cilltte sıkılaştırma  etkisi de yaratıyor. Tüm cilt tipleri için  ideal çözümler sunan OROGOLD, altının doğadaki en saf ve işlenmemiş haliyle  bayanlar için doğallığı ve ışıltıyı en ön planda tutuyor.

OROGOLD Ürün satış noktaları : Harvey Nichols ( İstanbul , Ankara ) ,

Brandroom ( Nişantaşı, Suadiye )

Beymen ( Zorlu AVM ) , Debenhams ( Cevahir AVM )
Douglas ( Kanyon, Cities, Capacity, İzmir  Borniva, Antalya, Bursa, Ankara Cepa)


Not: Ürünlerimiz için doğa dostu çok sevdiğimiz hayvanlar üzerinde asla test yapılmamıştır.

http://www.orogoldcosmetics.com/

You Might Also Like

0 yorum