NELER OLMUŞ NELER...

10:07

    
Görseller alıntıdır.

 Uzun zamandır size yazamadım..Şöyle bir rahatla anlatamadım olup biteni.Çalışmaya başlayınca hayatıma kabus gibi çöken yoğunluk beni bitirecek artık buna eminim. Gündüzlerim işte aşırı aşırısı(!) yoğun geçerken, akşamları eve dönüş yolumda ve yemek sonrası ''iki dakika ayaklarımı uzatayım bari.'' faslımda sizlere bakmaya,yazmaya çalışıyorum.Aralık 23'te başladığım işimden bu yana bir özet geçecek olursam;

Ağır bir grip oldum! Yatak döşek,öyle böyle değil... Virüs beni de vurdu ve yatak döşek yatırdı. 3 gün rapor aldım pazar ile birlikte 4 günlük yoğun bakım sonrası ''en azından'' insan içine çıkabilecek vaziyete geldim.Hala öksürüğüm devam ediyor.Ne gripmiş arkadaş...Yok böyle bir şey... Onca ilaç,bitkisel ıvır zıvırlar... Öksürük geçmedi,geçmedi... Biliyorum herkes grip. :(  

Ben grip olmadan önce de bir dizi kontrolden geçip nur topu gibi bir fıtığım olduğunu öğrenmiştim.Bu haberi de sizlerle paylaşamadım. ''Evet kaynımda da var aynı.Böyle çekme yapıyo.Fıtıkkkkk...'' Sokaktan çevireceğiniz 10 kişinin 9'unda olan fıtık... Benimki belimde sağda,peki ya sizinki nerede ? :)

Geçtiğimiz bu 3 ay içinde olan en önemli şey aslında bloğumun 1 yaşını doldurmasıydı. Blogum 1 yıl 1 aylık... Ne mutlu bize... Sizlerin sayesinde blogum 1 yılda çok güzel yerlere geldi. Günlük görüntülenmelerim harika Allah nazarlardan korusun. Sayenizde daha da iyi yerlere geleceğiz.
Varlığınız için çokkkkk teşekkür ederim.

Veeeeee son bombam. Kısa zamanda bir çekiliş geliyor. 1 yılımı doldurduğum gün başlatmayı planladığım çekilişim bayağı bir gecikmiş olsa da en kısa zamanda başlayacak.


Sizi Seviyorum...

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum