HU HUUUUU....

09:08


Komşuluk derin mesele...        
Her iki taraf için de önemli.Benim evlenmeden önce köpekli bir yan komşum vardı,şimdi de mutfaktan çıkmayan bir yan komşum....  

Yatak odamın bitişiği komşumun  mutfağı.3 çocuğu olan bu ablamız biz yatarken de mutfakta kalktığımızda da.... Artık robot olduğunu düşünmeye başlayacağım.

          Komşuluk bazı şeyleri duymazdan gelmek,bazı şeyleri görmemektir.Ben de bu ablamıza hiçbir zaman bir şey söylemedim ta ki geçen gece sabaha karşı su sesiyle uyanıncaya kadar...Muhtemelen saat 04:00 sularıydı.Dozajlı bir su sesiyle irkildim ve o sinirle duvarı yumrukladım.Beni uyandıracak bir ses ise siz   düşünün...Artık neler oluyorsa o mutfakta....Ah be abla birazcık yat uyu.Sana da yazık bize de yazık.

Yaz geceleri mutfakta yaşayıp cümbür cemaat yaptıkları gürültülerde bile kendimi hep tutmuştum halbuki....Sanırım uykudan uyanınca tepki oluyor bu.

Bir de yumruğumu duyup bir şeyler mırıldandı ama o kısmı anlayamadım. :) 
Umarım ablamız önce kendini sonra bizi daha çok düşünmeye başlar ve artık biraz uyur. :)


Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

1 yorum

  1. Hadi müteahhit cahil yatak odası dibine mutfağı onaylayan belediye yetkilileri cahil de böyle binaları çizen proje mühendisleri mimarlar ne peki?
    Benim de yatak odamın yan tarafı karşı dairenin mutfağı benim komşum çalışan bir anne biz yatarken o yarın işe gideceğinden uyuduğu için pek ses duymuyoruz..
    dilerim senin komşunda anlamıştır seni..

    YanıtlayınSil