HC VOLUME SHAMPOO & HC OVEX DENEYİMİM BLOGDA

14:22  Çok sevgili okurlarım, bugün sizlerle olağan üstü bir markayı tanıştırmak istiyorum.
  HC HAIR CARE
Bir süredir kullandığım HC HAIR CARE ürünlerinin reklamlarını özellikle internette görmüşsünüzdür. Ben de internetten görüp olumlu yorumları karşısında merakıma engel olamayıp aldım ve sonuç göz kamaştırıcı.

İsterseniz önce şampuandan bahsedelim.
HC HAIR CARE VOLUME saçın doğal yağ ve nem dengesini koruyarak maksimum oranda hacim kazandırıyor.Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırıyor.
İçeriğindeki aktif bileşenler ve bitki özleri daha dolgun bir görünüm sağlarken saç foliküllerinin güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine yardımcı oluyor. Paraben içermeyen formülüyle daha cazip bir hal alan HC HAIR CARE VOLUME bir harika! 
Daha duştayken etkisini anlayacağınız bu güzel şampuan mis gibi kokusuyla da beni büyüledi.
2 kere 2-3 dakika masaj yaparak yıkadığım saçlarımı bol su ile duruladım ve sonuç mükemmel! Saçlarınız ıslakken bile dokunuşarınızdan kalbinize geçen bir temizlik ve ferahlık hissi....

Ve tarifsiz bir güzellik daha... Eminim saçlarınız daha önce böylesini görmedi.
HC HAIR CARE OVEX INSTANT HAIR THERAPY

Sadece 5 dakikada saçlarınızdaki müthiş değişimi farkedeceksiniz.
HC HAIR CARE ürünlerinin etkisi farketmek için öyle çok uzun süreli kullanımlara gerek yok.İlk kullanımda farkı fark edeceksiniz. Saç bakım maskesi olan OVEX'in  ideal kıvamı ve kokusu kendini o an hissettiriyor.OVEX saçınıza sunduğu kadife yumuşaklığı ve gözalıcı parlaklık sizi hemen tavlayacak. OVEX'i kullandıktan sonra saçlarınız çok daha kolay taranıyor.Düzenli kullanımım ile saç tellerimde güçlenme ve kalınlaşma gözle görülür seviyede.Artık saçlarım çok daha hacimli.Hızlı onarım etkisiyle OVEX sizin de vazgeçilmeziniz olacak.


HC HAIR CARE ürünlerini hemen almanız için çok geçerli bir sebep de hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu ve içeriğinde hayvansal maddelerin kullanılmıyor olması.
HC HAIR CARE tamamen bitkisel.

HC HAIR CARE ürünlerine sahip olmak için bir tık   http://www.sacbakim.com


Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

2 yorum

  1. Abla nasilsin ben Devran blogunu okudum hc hacim sampuan gerçekten bukadar etkilimi Abla saclarim yagli dökülen ince zayif suan comlex kullaniyorum düzenli haftada 2 kez şampuan olarak hacim sampuan bana önerirmisin Abla suan DCL şampuan kullaniyorum fiyati 100 tl çok pahali ne kadar etkili bilmiyorum lütfen Abla cevabini bekliyorum

    YanıtlayınSil
  2. Ben faydasını gördüm. Bu olay kişiye göre değişir. Sen deneyerek kendine uygun şampuanı bulabilirsin.

    YanıtlayınSil