ÇANTA KOMBİNLERİ

09:21

Çanta ve ayakkabı günümüz kadınları için oldukça önemli.
Çanta öncelerde mutlaka ayakkabı ile aynı renk olmalıydı.Hatta aynı kumaştan.Gecelerdeki bu uyumun dışında gündüzlerimize de taşınan bu moda her şey gibi gün geçtikçe değişti.

Kola takılan çantaların bence çok gerilerde kaldığı günümüz tarzına biraz göz atalım...


Ayakkabılarımızdan farklı renklerde hatta tarzlarda çantalar takmaya başladık.Renk uyumu bizim için canımızın istediği oluverdi.Ve bence herkes derin bir "Oh..." çekti. Popülerliğini sürdüren bu "Rahat" tarz yerini kaptıracağa benzemiyor.


En sevdiğim "Postacı"diye tabir ettiğimiz çanta tarzı her tür giyim tarzıyla kombinlenebilen bir tarz olmakla beraber çantaların en rahatıdır.Spor giyersen spor,kalsik giyersen klasik,salaş giyersen şık duran bu çanta tipinin küçük olanları (Cüzdanımın,birkaç makyaj malzememin ve iki telefonumun sığması benim için kıstastır.) makbulümdür. Bu rahatlıktan vazgeçebilmem çok zor.

Ayakkabı ve çantanın rengini hatta kumaşını bile aynı yapma modası hortlatılmaya mı çalışılıyor? Biz onlara uymayalım.Ne dersiniz?

Görseller alıntıdır.

Sevgiler...
S.O.S

You Might Also Like

1 yorum

 1. Merhaba :) Öncelikle çanta kombinlerinizi, içeriğinizi çok sevdim tebrik ederim :)
  Söylediklerinize katılıyorum mutlaka aynı renk yapmaya çalışırdık çanta ve ayakkabıyı ancak bu durum değişti ve bu oldukça garip aslında :)
  Görsellerden favori kombinim ise sondan bir önceki kombin oldu :) sizin favoriniz hangisiydi?
  Bu arada bir tavsiye de benden, ikinci el sitesinden çanta alışverişi yaptım ve memnun kaldım, bir bakın derim bence; https://www.tarz2.com/
  Sizin de bana önerileriniz olursa çok mutlu olurum. :) Görüşlerinizi merakla beklemekteyim, sevgilerimle :*

  YanıtlayınSil