BAZI DOKUNUŞLAR HAYAT VERİR

12:12

Bazı dokunuşlar hayat verir...

  Dolma kalem tarihi 1800'lü yıllara dayanan özel bir kalem türüdür. Dolma kalem kişiliği,tarzı,duruşu yansıtır.
  Günümüzde dolma kalem kültürüne ''nostalji'' gözüyle bakılıyor olsa da bilenler bilir dolma kalem apayrıdır. Dolma kalem kullananlar,değerini bilenler özel insanlardır.
İmza atmak için iç cepten çıkarılan bir dolma kalem her zaman ilgi çeker.Dolma kalem ile yazılmış yazılar insanın ruhuna işler...
  Patenti yaklaşık 150 yıl önce alınmıştır.Yazması yumuşak ve çok rahattır.Bastırmak gerekmediğinden kağıdın üstünde kayar gider.En hızlı şekilde en uzun yazıları yazabilirsiniz. En güzel örneklerini davetiyelerde görebileceğimiz dolma kalem bir kültürdür.

Dolma kalem sevdalısıysanız, koleksiyon yapmak istiyorsanız ya da şahane bir dolma kalem koleksiyonunuz varsa işte size vazgeçemeyeceğiniz bir site...  
Avansas,tüm kalem ihtiyaçlarınızı layığı ile karşılayabileceğiniz başarılı bir site.Her zevke,her bütçeye uygun dolma kalem bulabileceğiniz avansas bir alışveriş deryası.

Avansas kalem dünyasının Flush Royal'i ! 

   Avansas sekiz kategoride yüzlerce ofis malzemeleri ürününe ev sahipliği yapan bir site. Bir ''tıkla'' şirketinizin her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu site, vazgeçilmeziniz olacak.
Uygun fiyatları, ücretsiz gönderimi ve 1 iş gününde teslimatı Avansas’ı cazip kılacak özellikleri arasında.

Avansas a geldiğinize pişman olmayacaksınız.Sevgiler

S.O.S

You Might Also Like

0 yorum