DÜĞÜNÜM MÜ VAR?

11:07

Sevgili okurlarım,
Nasılsınız yazmayalı? Ben stresi,koşturmacayı,aksilikleri...vs saymazsak süperim.Sizleri özledim. Uzuuun uzun yazmayı özledim. 


Görseller alıntıdır.

Geçtiğimiz çarşamba koltuklarımız gelmişti.(Koltuklarımız dediysem de eski tip takım koltuklardan değil köşe koltuk.Beş ayrı parça ve puftan oluşan ama köşe olan bir koltuk. 3+3=6 metre koltuğumuz.Kocaman bir L diyelim. İstersen parçaları ayırıp da kullanabiliyorsun biz onu tercih etmedik.Şimdilik köşe koltuk olarak duruyor önünde pufu ile.3 parçası krem rengi 2 parçası ve pufu kahve rengi.Koltuğu internetten bulabilirim sizin için ama oradakiler hep rengarenk.Ben zevkime göre değiştirdim.Düğünden sonra sizler için evde özel çekimler yapıp göstereceğim söz ;)  )
2 parçasında sorun vardı geri gönderdik.Çok şükür çok geçmeden gönderdiler.Bugün koltuğumuz tamamlandı.Geri kalan 2 parçamız da yerini buldu.

Görseller alıntıdır.


Ben her gün evde temizlik,çamaşır,bulaşık modundayım. Yoluna koydum onları da.Her şey yıkanıp mutfakta yerini aldı.Çamaşırlar da 3 makina kadar kaldı.Günlerdir kutularda ne var ne yok yıkandı... Züccaciyeye bayılırım.Kutular açılınca bunu bir kez daha anladım.Ne çok kırılacağım varmış.Aynı anda 40 kişiyi her şeyi ile ağırlayacak takım mevcut evde. :) Buyurun beklerim... :)  

Daha çoooookkk işim var...

Düğünü atlatınca her şeyi sizinle ayrıntılı olarak paylaşacağım. 

 Son 28 gün...

Görseller alıntıdır.

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

6 yorum

 1. Hadi hayırlısıyla güzel güzel mutlu günlere ulaş.:)

  YanıtlayınSil
 2. Ne keyifli yorgunluk. Her telaşınızı an an güzelliklerle hatırlatın Yıllarca anlatın...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

   Sil
 3. Kaytan | Bir Kitap Blogu17 Temmuz 2013 03:29

  Her daim mutlu olmanız dileğiyle... =)

  YanıtlayınSil