YORGUNLUK...

22:34

   Şu anda ayaklarımdan kara sular inmiyor,bacaklarım sızım sızım sızlamıyor,elim kolum hiiiiiççççç yorgun değil..Zaten onca poşedi de ben taşımadım...
  Ben size konuyu en başından taaa sabah 09:30'dan anlatayım.:) Sabah bir telaş hazırlandım veeee nikah işlemleri için film çektirmeye gittik.İşimiz çok çabuk bitti,evraklarımız artık tamamdı. 11:45'te nikah dairesindeydik.İşimiz 10-15 dakika arası sürdü veeeeeeeeeeeee.....İstediğimiz saati aldık! 5 Ekim'de tuttuğumuz düğün mekanının ardından nikah işlemlerini yapmamız çooook geç olmuş da olsa istediğimiz saate almamız benim için en büyük mutluluktu. Üzerimden kocaman bir yük kalktı.Çünkü nikahımızın nikah salonunda değil düğün mekanında olmasını çooook istiyordum.Çok şükür bir sıkıntı çıkmadan hallettik.Geç oldu ama güç olmadı :) 
  


 Eve kısa bir uğramanın ardından annemle koşa koşa yollara düştük.Şu çizik ata ata bitiremediğimiz listemize 14 çizik daha attık.Eller kollar dolu,kendimizi eve zor attık ama listeyi biraz daha eksiltmenin hazzı bambaşka..... 
  Kız çeyizi al al bitmiyor arkadaş... Yıllardır alıyoruz.Bu da ayrı bir konum olacak.Deneyimlerimi çoook geniş paylaşmak isterim sizlerle :)

Sevgiler
S.O.S

   

You Might Also Like

3 yorum

 1. kolay gelsin işin çok zor çooookkk. Birden koşturduğum günler geldi aklıma:) Ama çok güzel günlerdi bir heyecan bir heyecan. Bence tadını çıkar.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Doğru diyosun Başakcım. :) Tadını çıkarmaya çalışıyorum tabi,çok az kaldı bu günleri arayacağım kesin :)

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim... :) Kafam ne kadar dağınık bakar mısın..? :)

   Sil