EV GÜNÜ

17:09

Hayretler içindesiniz değil mi sevgili okurlarım.Bugün evdeyim...Hayırlar olsun inşallah.... Sebep,dün geceden bugün öğlene kadar yağmur yağmasıdır.Bugün yine alışverişe çıkmaya niyetliyken kötü hava şartları sebebi ile sabah bundan vazgeçmiştik.Gel gelelim öğlende yağmur kesildi,yaz geldi. :) An itibariyle hava mis.... Fakat ben yine de çıkmadım. Her gün o mağaza senin bu mağaza benim koşuyorum sanırım 1 gün evde oturmak bana iyi gelecek.

Eeee ben de dedim ki bugün eller çalışsın ayaklar dilensin. İnternetten bir türlü karar verip alamadığım aile bornoz setlerine bakıyorum. Hala karar verebilmiş değilim ama dantelli sevdamdan vazgeçtim onda da istediğim gibi bulamadım.Şimdi hedef sade bornoz bulmak. Herkesin işli mişli,allı pullu,bonncuklu moncuklu şeylere rağbet gösterdiği günümüzde şansım fazla yok aslında. O bornozlardaki işler,pullar,renkler evlere şenlik.... Sadeciyim,sadeci kalacağım. 

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

7 yorum

 1. sade modeller en iyisidir:) kolay gelsin...

  YanıtlayınSil
 2. I could not resist commenting. Very well written!


  Feel free to visit my page :: isabel marant shoes

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. So thanks ! I'm so glad it . do not have access to your website. http://kremrengi.blogspot.com/2013/05/isabel-marant.html Isabel of this tutorial ? this is great!

   Sil
  2. this is my e-mail address. rengikrem@gmail.com Greetings....

   Sil
 3. Galata'da bir dukkan var, internet sitesi de var: lalay.net . Biz otelde onlarin pestemal bornozlarini kullaniyorduk ve deli gibi talep aliyordu, sonunda satmaya baslamistik. Ben de kendime aldim. Bi göz at derim ;)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Pestemal olanlar burada da var. Onlar 2. bornoz olabılır dıye dusunuyorum. Siteyi inceleyeceğim. Çok sağol ;)

   Sil