ZAMAN MI ? O DA NE ?

18:37

 Merhabalar sevgili okurlarım,
Saat 18:00 ve benim popom yeni yer gördü.Bugün yoğun bir gündü benim için.Sabah gözümü açtığım gibi bir telaş hazırlanmaya başladım.Kahvaltı bile yapmadım. Çünküüüüüüüüüüüüü nikah işlemlerimiz için gereken formaliteleri hallettik bugün. Önce kaymakamlıktan Evlenme Ehliyet Belgesi aldık.Çok kısa sürdü.6-7 dakikada çıktık Kaymakamlıktan.Sonra Nişanlımın aile hekimine gittik orada işimiz 11:45'te bittiği için benimki öğleden sonraya kaldı. Nişanlımın işe dönmesi gerekiyordu,ben öğreden sonra annemle halletim kan verme işini.Kan görünce bayılan ve kan verirken kahkahalara boğulan ben çığlıklarımla inletsem de sağlık ocağını çok şükür bitti .Cuma günü tahlil sonuçları,akciğer filmi veeeeeee nikah günüüüü.... 
Beklenen güne 3 ay kaldı.Düşünüyorum da aslında çok az. Benim tempom hızlanmaya başladı sanki... :)  Daha ıvır zıvır eksiklerim de var...Ama gelinin eksiği evden çıkana kadar bitmezmiş  :) Çok koca karı gördüm kendimi. Bu işlere grince öğreniyoruz elimiz mecbur.Bilen bilir :) 
Nikah tarihini de hallettikten sonra ev derdi sarar beni.  
Aaaaa ben kan verdikten sonra bir güzel alışveriş yaptım. :) Nasıl atlarım böyle güzel ve önemli bir konuyu. 6 tane üst aldım kendime. Güle güle giyeyim değil mi ama ? :)
Şimdilik benden bu kadar azıcık dinlenmem lazım.
Görüşmek üzereeeeee....

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

2 yorum