TADİLAT MAĞDURU

16:23


  Merhaba arkadaşlar ,
Başlıktan da anladığınız üzere evde tadilat var! 
Hem de benim için evin en can alıcı noktasında,banyoda!!! Elim kolum bağlı oturuyorum odada.Evin içinde bir sürü adam,sabah gürültüyle uyanış....
 Dün başlayan tadilat sanırım birkaç gün daha sürecek.Ve ben bitene kadar evde mahsurum.
Akşam çok kararlıydım her şeye rağmen uyuyacaktım sabah ama uyuyamadım ! ''Klozet in 5 cm kaydırılacağını duyduktan sonra aklıma takılan yeni bir  yer fikri beni uyutmadı.Kalkıp fikrimi söylemem gerekiyordu ve kalkış o kalkış....İşin kötüsü sabahın köründe bir kere uyanmıştım  1 saat sonra da öyle kalkınca uyu uyuyabilirsen. Sonrası güzel olacak da evin içinde yaşayan varken tadilat zor,çok zor. Mesela şu an sularımızı da kestiler.Kesmeleri gerekiyormuş.Gelince suyu kesiyorlar,giderken açıyorlar. Ahhh ah çok dertliyim.Ne yapacağım ben banyosuz ? 
Bu 2.gün.Bir mucize olsa da bugün bitse keşke ama imkansız.Hem zaten tüm kararsızlık genlerimi annemden alan ben annemle fayans modeli seçmeye çalıştığımdan dolayı henüz ortada fayans falan yok :) Dün akşam da baktık yine karar verip alamadık. Bu akşam da alamazsak beton bir banyo kullanmak zorunda kalabiliriz :))  

  Her şeyin bir ilki var! Kafamı mutfak lavabosuna sokup saçımı bile yıkayabilirim :) O derece mağdurum . Benim şu beyaz saçlarım daha çok beyazlamasın da ne yapsın şimdi ?
 İyi ki bizim buralarda hava kötü.Yağmurlu,serin.... Canım dışarı çıkmak istemiyor en azından. 
 Bu haftayı atlatsak ben daha ne sterim ki ?
Sevgiler
S.OS

You Might Also Like

6 yorum

 1. allah kolaylık versin! çok zor iş bunlar :(

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Çok zor evin içindeyken. odada yaşıyorum resmen.toplasan 3 kere falan çıkmışımdır bugün. :S bir de sabahın köründe uyanmak var ...

   Sil
 2. Oy oy oy oy çok zor iş Allah kurtarsın bir an önce. Tam dört ay boyunca 3 hafta sonra bitecek dedikleri bir bütün ev tadilatı atlatmış kişi olarak diyorum ki: Fayanslarınızı bir an önce seçin... :)))) Kolay gelsin.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amin . :))) bu akşam hallettik onları. Çok şükür seçtik.Yarın döşenecek inşallah.Ama sanırım sizinki daha kötüymüş.4ay çok uzun çokkkk.....

   Sil
  2. Offf. Allah kimseye yaşatmasın bitince çok güzel olmuştu ama bitinceye kadar göçebe gibi bir hayat yaşamıştık. Küçük iki çocukla birlikte... Neyse kolaylamışsınız siz de bir an önce biter inşallah.

   Sil
  3. Halimize şükrettim şu an :) bakalım biz de bitince ''oh'' dicez ama..... Cuma bitecekmiş inşallah.

   Sil