SORUN BÜYÜK

13:41

   Merhabalar...Malumunuz ben evlilik hazırlığında bir insanım.Her şeyi sıra sıra halleder durumdayız. Bu aralar alımdaki sırada ''Düğün Albümü'' var !!!   Bu bizim için dananın kuyruğunun kopacağı yer. Neden mi? Çünkü ben ne kadar seviyorsam fotoğraf çekinmeyi nişanlım da en az  o kadar sevmiyor. Ben düğün albümünü ne kadar gerekli buluyorsam nişanlım da en az o kadar gereksiz  buluyor. Ben ne kadar seviyorsam fotoğraf çekinmeyi,nişanlım da en az o kadar sevmiyor........  Umarım anlatabildim durumu. Şimdi ben ne yapayım ? O günü düşünüyorum....  İsteksiz davranırsa,sıkılırsa,oflar poflarsa.....  Yalnız ben gelemem öyle şeye,bilen bilir beni. Yalnız çekinirim bütün fotoğrafları. Çocuklarıma da  gösteririm artık ''Bakın bu sırada babanız tam karşımdaydı'' derim.  Yaaa sevgili okurlarım. Her şeyden çok fotoğraf çekinme zamanını bekliyorum sanırım nasıl geçecek diye. Balayı dönüşü size yazacağım çooook şey olacak.Tabii bol bol da fotoğraf...  Konuyu dağıtmayalım,esas konuya döneyim. Bütün erkekler böyle mi bilmiyorum! Beyler bu kadar kasıyor musunuz şu albüm olayında ? Yani bu bir damadın kaçabileceği bir şey değil ki? E o zaman ne yapacaksın? Kabulleneceksin.Kabulleneceksin ki kimse diken üstünde olmasın o gün geldiğinde. Kızlar sizin kocalarınız da böyle miydi yahu? Evet evlilik sürecinde gereksiz olan birçok şey var ve ben bunları kabul ediyorum.Ama bunu edememmmm! Benim de panaromik albümüm olmasın mı? Bu konuyu  nişanlıma açıp,istediğim fotoğrafçı ile  anlaştığımda sizi haberdar edeceğim. :)

Sevgiler
S.O.S
You Might Also Like

2 yorum

 1. selam!
  başta bütün erkekler bu tür işleri sevmezler ve gereksiz bulurlar. sen üzülme o günün heyecanıyla herşey o kadar çabuk bitiyor ki kimse sıkılmaya fırsat bulamıyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selam Başak.Umarım söylediğin gibi olur. Deneyimlisin güveniyorum sana :) Bu aradakitap bitti ama yazısını yazamadım bir türlü.Yarın yazacağım inşallah.

   Sil