PAZAR MUHABBETİ

11:22

                    Güzel bir pazar gününden herkese merhabalar,

Hava misss... Herkes şu sıralar ne yapsam derdi içindedir. Nereye gitsem?Bu güzel  havayı nasıl değerlendirsem? Malum o kadar soğuk havadan sonra bu sıcak havalarda ne yapalım bilemeyebilirz,elimiz ayağımıza dolaşabilir :) An itibariyle baktım önümüzdeki 5 gün bizim buralar harika.Sonrasına Allah kerim.:)

İnsanoğlu memnuniyetsizdir ama.Havalar böyle giderse 2 hafta veriyorum yakınmaların başlamasına.''Off bu ne sıcak'' ,  ''Gölge yer bulalım'' blaa blaa blaaaa... Arkadaşım 3 gün önde popon donmuyor muydu,sıcak aramıyor muydun? Ama biz böyleyiz aynı şeyler benim için de geçerli.Doğruya doğru.
  Eskiden piknik yapardık.Piknik nedir unuttuk. A.V.M'ler bozdu biz insanları. Mesela bugün kaç kişi pikniğe gidecek? Bence hiç kişi! Gidecek olan yazarsa sevinirim. Teknoloji,gelişim....Bazen çok da iyi değil. Piknik nedir bilmeyen, hiç gitmemiş çocuklar olduğunu düşünüyorum. Konuyu daha fazla dağıtmadan toparlamak istiyorum :) 
  
  BUGÜN PAZAR VE DIŞARIDA MİSSSSS GİBİ GÜNEŞLİ BİR HAVA VAR!!! KOŞUN KOŞUNNNNN PARKLARA BAHÇELERE GİDİNNNNN....A.V.M'lerin ENERJİNİZİ YOK ETMESİNE İZİN VERMEYİN. 

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum