KORKUYORUM ÇÜNKÜ....

17:03   Merhabalar,
Sıkı durun,yarın annemin günü var!!!!!!!!   Kalabalık,orta yaşlı teyzeler,yanık külotlu çorap kokusu [ şaka şaka :)) ] ... 
 Eveeet...Bir gün macerasına daha ramak kaldı. Halimi  20-25 yaş arası bayanlar anlar. Evin kızının büyük gazlarla  çalıştırıldığı ve kız hariç herkesin karlı çıktığı bol sesli,hamur kokan,ağzımı kulaklarıma monte ettirip geçirdiğim bir ''Gün'' daha kapıda. 
 Beni ancak Orient Wind dinlemek kurtarır arkadaş. Taksam kulağıma gülücükler saçsam etrafıma....  Fena fikir değil  gibi. Takriben 10 teyzoşun geleceği günümüzde yardım etmek isteyenleri gerçek gülücüklerle karşılarım bilginize :))  


  Gün bitince altınlar anneme,pasta,börek teyzoşların midesine....Eeee bana ne kalacak? Hizmetten,temizlikten bana kalan kar ne ? Yok ! Çalışmayan bir genç kızsan bu duruma mahkumsun :) Temizliği de yaparsın,hizmeti de edersin.Beyler erkek olmanın tadını çıkarın. 
   ''Yapacan tabi naaapacan ?Hayır yapmasan ne olacak?Çalışırken yapmadın da noooldu,boyun mu uzadı be yavrum? 2  temizlik yapacan 1 hizmet edecen diye ne yazdın be kızım  ne didindin durdun.Elemini kederin akıttın be şu sayfaya..!'' diyerek Vasfiye teyzenin bana baktığını  düşündüm bir an o yüzünü kaplayan gözlükleriyle... Oldu o zamaaaaannn....Temizlik de neymiş,hizmet bana kaç  yazar?
He heyyyyyttt .... Hepsini yaparım ben. Iıımmmm zaten laf olsun diye  yazmıştım ki ben onları !?!?!?!?  


Sevgiler
S.O.SYou Might Also Like

0 yorum