KOLTUK MACERASI

16:26

  Merhabalar,
 Dün bütün gün koltuk baktık sevgili okurlarım. Ne çok model....Ne çok mağaza....Ne çok ''çok bilmiş'' satıcı....  Eve geldiğimde saat 22:30 falandı. Kafam biri alıp çalkalayıp çalkalayıp yere bırakmış gibi sersemdi. Günlerin uykusuzluğu ile birleşen düşünceler bünyede şiddetli baş ağrısı olarak vuku buldu. Ev kurmak zor zanaat. 

 Koşturmaca bir kenara da karar vermek de zor arkadaş.Hele bir de benim gibi kararsız bir insansan. Şehrimdeki mobilyacı sayısının haddi hesabı yokken ben bu kafayla nasıl koltuk seçerim bilemiyorum. Allahtan salonun diğer mobilyalarını kolayca hallettik.
 Köşe takımı bakıyorum. Ama inanın dün mp3 çalan, usb takılan köşe koltuk bile gördüm. Ben mi cahildim sizler bunları biliyor muydunuz bilemeyeceğim ama dün uzaktan kumandayla yatak olan,orası burası şekil değiştiren köşe koltuk gördüm ben.Bir de büyüktü ki sormayın gitsin. 15 kişiyi yan yana oturt yani.Koltuk dediğin konforlu olmalı di mi ? Yok artık o en son aranan şey sanırım. Her şeyde olduğu gibi tek isteğim dümdüz,yumuşak,rahat bir köşe koltuk ve ona uygun berjer. 
  Koltuk tasarımcıları. Biz koltuğu popolarımız rahat etsin televizyonun karşısında güzelce yayılıp film izleyelim diye alıyoruz.Yani koltuğun müzik çalmaısna gerek yok üstünde dansöz oynatmayacağız. Haaa bir masa tasarlarsınız müzik çalan o ayrı çünkü dansözleri genelde masa üstünde oynatıyorlar. Alın bu da benden size bir fikir.Değerlendirmezseniz hatırım kalır.
   En kısa zamanda sizlere ''Koltuk aldım'' yazmak dileğiyle...


Sevgiler
S.O.S


You Might Also Like

0 yorum