KİTAP GÜNÜ

14:09

                Merhaba arkadaşlar bugün biraz kitaplardan bahsedelim istiyorum. Kaynağımız her zamanki gibi  d&r ! Kitap,müzik,puzzle,oyun deyince aklımıza gelen ilk adres değil mi zaten? D&R'ın çok satanlar listesiyle başlayalım o zaman.


Çok Satanlar


Yabancı KitapÇok Satanlar

Yerli Kitap


Merak ettiğim iki kitabı sizinle paylaşmak istiyorum.


''Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerine ulaşmak için beynine format at!

Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum!

Bütün korkularınızdan arınacak, fobilerinizden, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan kurtulacak; kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz.

Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde!

Tek şartım var! Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız.

"Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun" diyen, etkisi "ara gazı" vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten?

Öyleyse tam yerine geldiniz demektir!Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız.Gerçek bir temizlik operasyonuyla "ilkel" programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!

NeuroFormat yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz.

Ne duruyoruz?

Hadi, başlayalım artık...''  

  
 Diyerek açıklaması  yapılan kitap beni oldukça meraklandırdı doğrusu. Güzel bir formata hepimizin beyni ihtiyaç duyuyordur diye düşünüyorum.Günümüzde stres,yoğun çalışma temposu alt-üst olmamıza yeterken neden kendimizi çok daha iyi hissetmek için bu kitabı okumuyoruz ?''Aynı kişiyi ikinci defa sevmek mi,
aynı anda iki kişiyi sevmek mi daha zor?

Eski sevgiliyle yeniden birlikte olmak yapılabilecek en büyük salaklık mı yoksa gerçek aşk mı?

Yeni sevgilisini, kendisini başkasıyla aldatan eski sevgilisiyle aldatan bir kadına ne denir?

Peki ya o hep aranan, istenen, arzulanan "doğru ve düzgün" adamı bulduğumuzda ne olur? 

O kafede neler oldu?

Kendisini aldatan, yalan söyleyen, mutsuz eden hayatının aşkıyla, tüm kadınların hayallerini süsleyen ideal adam arasında kalan ve "Başkalarının doğrularıyla yaşamaktansa, kendi yanlışlarımla yaşamayı tercih ederim." diyen Pelinin hikayesi...

Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını ve tam 2 yıl sonra Bora ile buluştukları o kafede neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Kendine özgü deli-dolu ve cesur kalemiyle Pinkfreud, bu sefer belki daha mutsuz, daha umutsuz ama kesinlikle daha aşık! ''


 İşte bu da ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir kitap. Merak uyandıran kapak tasarımı ve açıklamasıyla her an kitaplığınızda yerini alacakmış gibi duruyor.

  d&r dan bir tıkla ulaşacağınız bu kitapların rafınızda yerini alma vakti sizce de gelmedi mi?

http://www.dr.com.tr/

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum