ERKEKSEN OKU

11:50

  


 Yıllardır süre gelen bir muhabbettir gidiyor. Herkes kendince bir son nokta koyuyor,benim neyim eksik? Erkek-kadın olayı göreceli...Tartışmaya çok açık. Ben naçizane kalemimden bir şeyler  katayım istedim. 
 Bayan kalem der ki; Hep ''Kadınlar ne ister?'' derler ya,peki erkekler ne ister? 
  

 • Hep evde oturmamızı mı?
 • Daracık,minicik giyinmememizi mi?
 • Kendilerinden başka erkeklerle konuşmamamızı mı?
 • Ortamda ''sen en iyisini bilirsin sevgilim''ci olmamızı mı?
 • Hep poh  poh ,hep pış pış yapmamızı mı?
 • Bir yere giderken izin almamızı mı?
 • Gerizekalıymışız gibi her şeyi onlara sorup yapmamızı mı?
........


  Bu listeyi buradan 
Amerika'ya yol yapar uzatırım arkadaşlar. 

 Şimdi atıp tutacağım orası kesin ama erkeklerin biz bayanlar olmadan , bayanların da erkekler olmadan yaşayamayacağını kabul ediyorum ben. Ama bazı noktalar var ki artık kabul etmelisiniz beyler.
 Örneğin;Evet biz her şeyi biliriz.En mantıklı düşünen canlı bizleriz.Ve siz erkekler her zaman hiç hoşunuza gitmese de bizim sözümüze gelirsiniz. O yüzden diyorum ki bırakın bu çırpınmaları bir olayın en başında  dinleyin sözümüzü ki sonrasında hem mahcup olmayın hem de boşa 
yorulmayın. Bu olayı gurur yapmayın , her şeyi bilip en doğru mantığı yürütmek de bizim genetik şansımız maalesef sizde mevcut değil ;)


   Beyler çok farklıyız.Yememiş içmemiş psikologlar bile bunun araştırmasını yapmış.Farklılıklar doğduğumuz gibi başlıyormuş. Erkek bebekler ortalıkta gezinip oyalanırken, kız bebekler zamanlarının çoğunu çevrelerini gözlemleyerek geçiriyorlarmış.Ne fettanız biiiiiizzzzz...Kim bilir neleri inceliyoruz.Kundakta bile bir şey kaçmaz gözümüzden!
 Dırdırcıyız onu da kabul ediyorum ama hiç düşündünüz mü neden ? Çünkü sizler bizi anlamıyorsunuz. Biz de mecburen çan çan konuşuyoruz ama yine biz suçlu oluyoruz. Hiç diyor musunuz ''Bu kızcağız neden kendini böyle paralıyor''diye? Yok hiç sanmam! Çünkü sizler kusursuzsunuz değil mi? Tüh bakın gördünüz mü bir bayan olarak yine hata bende :)


Daha çooook şey yazarım da sizleri daha fazla  kızdırmayayım :) Arada bir ortak  noktada buluşalım bence artık.Biz ne dersek ''Tamam'' deyin bakın hayat nasıl daha güzel oluyor sizler için :) 


Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

6 yorum

 1. Bekle derler.
  Hatasını kabul edip özür dileyebilen, bir güzellik karşısında teşekkür edebilen erkekler bir nebze laftan anlar da diğerleri ohooo kayıp nesil. :))))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Doğru diyorsun..Umut fakirin ekmeğidir ne yapalım :)))

   Sil
 2. erkekleri yerin dibine batırmışsınız. insaf yahu..:)
  bu kadar geri varlıklarsa niçin peşlerinden koşuyorsunuz..:))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Biraz eleştirdim o kadar .Her erkek en az benim kadar eleştirebilir kadınları.Geri olarak da adlandırmıyorum farklıyız o kadar :) ayrıca dıkkate dersenız bırbırımız olmadan yapamayacagımızı kabul edıyorum , her şeye rağmen :))

   Sil
  2. tamam farklısınız..hatta pek çok konuda üstünsünüz..kabul ediyorum..:)
   biz de o kadar ilkel canlılar değiliz ama..:))

   Sil
  3. :) Evet değilsiniz,kabul ediyorum.İtiraflarınız da çok hoşuma gitti bu arada :)

   Sil