DÜĞÜN SÜRECİ

11:21

  Merhabalar,
 Koşturmalarla geçen bir hafta.Sonunda amaçlara ulaşılarak bitti. Alıyorum arkadaşlar,sürekli alıyorum. Tabi bu durum hoşuma gidiyor.Alma isteğimi köreltiyorum. İnanır mısınız kıyafetmiş oymuş buymuş kendime hiçbir şey bakmıyorum :) Varsa yoksa mutfak ıvır zıvırları,banyo bilmemneleri,dekorasyon şeyleri.... Zamanım rahat olduğundan sırasıyla rahat rahat hallediyoruz her şey. Bakalım inşallah hep böyle gider. 

 Düğünden sonra düşeceğim büyük boşluğu düşünebiliyorum.Sabah kalkacağım ve yapacak hiçbir şey yok.Listeler,planlar,gezmeler,araştırmalar.... ''Eeee boş bir günüm yoktu benim??'' diyeceğim bomboş günlerime :) Çalışmaya başlayana kadar gezerim ben de ooohh...miss... Daha ne ister ki bir insan?İlahi ben yani.
 Yaz gelsin diyeee die Nisan'a geldik. Bundan sonrası su gibi geçecek. Düğünden sonra da sizlere yemek tarifleri yazarım artık :)):)) Ben uydurma yemek yapmayı çok seven bir insanımdır.Evde ne bulursan at tavaya iki döndür,hoooppp misss.. Otur parmaklarını ye sonra. Sabırsızlıkla bekliyorum evimde yemek yapacağım günleri. 
 Kabul ediyorum asıl hayat çalışmaya başladığım zaman başlayacak.Artık hep birlikte göreceğiz neler neler olacak.Ben de sizlere büyük bir zevk ile yazacağım :)

Sevgiler
S.O.S


You Might Also Like

2 yorum

 1. selam!
  şimdiden sana mutluluklar diliyorum. ben senin yaşadıklarını 7 sene önce yaşadım hem de çalışırken o koşuşturmaca vardı hayatımda geriye dönüp baktığında hep gülümseyerek hatırlayacaksın bu günleri :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.Güzel telaşlar tabii.Ömür boyu mutluluklar diliyorum sana da. Sanırım 4 ay sonra gülümseyerek seni hatırlayacağım.:)

   Sil