SİNEMA GECESİ

11:27

 Dün gece nişanlım ile sinemaya gittik.Romantik Komedi 2 ! Film,sıkılmadan izlenebilecek birinciyi izlediğimiz için konusunu zaten bildiğimiz güzel diyebileceğim bir filmdi.Yalnız Türk milletinde şöyle bir sıkıntı var ki o da sinema salonunda topluluk ile birlikte film izleme becerisinin olmaması!!!!
  Yahu arkadaş hep mi benim yanıma denk gelir bunlar?!? Hayır sağım solum belli olmaz benim bir gün sabredemeyip önce çenemi açacağım sonra Allah ne verdiyse saç,baş,tekme,tokat .... Böylelerini ibret için dikeceksin kapıya gelen geçen tükürsün stresini atsın!Ya kız bir de elini kolunu kaldırıp "bak gömlek böyle,şöyle..."anlatıyor.Şeytan diyor o kolu al çattadanak kır yerleştir koltuk altına!Böyle tipler bakıştan falan anlamıyor.Direk olaya gireceksin aslında da tutan var işte beni,hatırına sabrediyorum.
 Bu sinema gecesi de böyle geçti işte...Kısaca film güzeldi.Biz ilk zamanlar çok dolu olur diye gitmedik,bayağı bir ertelemişiz.Bizim gibi fazla erteleyenlere tavsiye ederim. 

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

2 yorum

  1. Ben de fütursuzca mısır yiyenlere sinir oluyorum hatta yasaklansın mısır ya, evet evet yasaklansın! Telefonda film anlatana da çok denk geliyorum. Cahillik çok fena...

    YanıtlayınSil