ÖYLEYE BÖYLE

13:17

   

  Hayat insanı insan kalıbından çıkarıp bildiği tüm diğer kalıplara yerleştirmeye pek bi hevesli.
Hele bir de karşındaki meyilliyse bu duruma yeme de yanında yat.Bazen odun kalıbına sokar insanı,bazen mal bazen de bir çiçek gibi köşede sadece dururlar Haa bir de bu kişiler her şeyi sizden 1000 kat iyi bilir ona göre.Sağlıklı kişiler olarak yapmanız gereken bazı önemli noktalar vardır.

  1. Karşındakinin cinsini çözmek (Mal,odun,çiçek...vb)
  2. En hafif yara ile cinse göre şerbet vermeyi öğrenmek
  3. Öğrendiğiniz teorik bilgileri malum şahsın üzerinde hakkını vererek uygulamak.
 Şimdi sizlere birkaç cins hakkında ufak ipuçları vereceğim.Beni dikkatle okumanızda fayda var.

TÜR 1 - MAL

Malingen soyundan günümüze kadar ulaşan ve git gide artan bu cins her cins gibi sinir bozucu olmakla beraber sıkıcı bir tiptir.Onunla yaşamak zorundaysanız eğer vay sizin halinize.Mallarla konuşurken kelimelerinizi heceleyerek ve normalin biraz üstünde bir ses yüksekliğinde telaffuz ediniz.Tabi ki anlamayacaktır.İkinci denemede ses tonumuza bir tutam sinir katıyoruz ve ağzımızdan çıkan her kelimeyi  kafasına çivi gibi çakıyoruz.Yalnız şöyle bir sorun var ki o da ''mal bakışı'' gerçeğinden ne yaparsak yapalım kurtulamayacağımızdır.

TÜR 2 - ODUN

Oduniyus soyundan günümüze ulaşan bu cins öküzleme bir hayat yaşamaktadır.O odunsa siz iki kat odun olacaksınız.Özel günleri mi unutuyor siz de kimi zaman yanınızdaki varlığını unutacaksınız.Kibar değil mi?Argo dağarcığınızı geliştireceksiniz! Dişe diş , göze göz geçecek olan bu çekişmenin galibi tabii ki siz olacaksınız.

TÜR 3 - ÇİÇEK

Çiçektiriyus soyundan bugünlere gelmeyi başarabilen bu cins adından da anlayacağınız gibi 'yemini suyunu ver' çeşididir. Etliye sütlüye karışmaz evdeki varlığı yokluğu anlaşılmaz.Lafa geldi mi bireydir işe geldi mi tırttır. Bu cinsimizin çözüm yolu evde kendinize kadar yemek yapıp kendi eşyalarınızı yıkamak,ütülemekten geçer.Çiçek cinsi bu tepkiye karşı zamanla saksısından poposunu kaldırıp işe yaramayı öğrenmeye başlayacaktır.

  Sevgili okuyucularım.Cinslere karşı savunmasız kalmayın diye yanınızdayım.Unutmayın ki bu mücadele sabır ister,azim ister... Bu yolda hakkınızı savunun ve güçsüz kalmayın.

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum