KEMİK ERİMESİNE KESİN ÇÖZÜM

18:44

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle kadınların baş belası kemik erimesinden bahsedeceğim ve önlem alabileceğiniz,ilerlemesini durdurabileceğiniz bir tarif vereceğim.
Öncelikle biraz kemik erimesinden bahsedelim.
 Osteoporoz yani kemik erimesi  kemik metabolizmasındaki bozukluk sonucunda kemikteki protein  örgüsünün seyrelmesiyle iskelette ortaya çıkan ve kemiklerin çok kolay kırılabilmesine sebep olan bir hastalıktır.
Biz bayanlar doğum yapıyoruz ,menopoza giriyoruz bu yüzden hormonlarımız sürekli değişiklik gösteriyor.Buna bağlı olarak biz bayanlar yüksek ölçüde risk altındayız.
 Bu tarif denenmiş ve iyi sonuç alınması sonrasında sizlerle paylaştığım bir tariftir.Ben bayanların bu tarifi belirli aralıklarla kemik erimesine yakalanmayı beklemeden uygulamaları gerektiğini düşünüyorum. Bu tür tedaviye  karşı olanlar da olabilir aranızda herkesin düşüncesi farklı olabilir.Ben benim gibi düşünenlerle insanlık namına paylaşmak istedim.

  Bu tarif için bize gerekli olan tek şey köy yumurtası. Bu noktada yumurtanın hakiki köy yumurtası olması çok önemli arkadaşlar. Yumurtanın sadece kabuğunu kullanıyoruz. İçini kullandıktan sonra kabuğu ve içi arasındaki zarı çıkartıyoruz.Çünkü o zarı midenin öğütmesi imkanız diyebileceğimiz kadar zor.Kabukları yıkayıp kurutuyoruz.Tüm kabukları rondoya atıp un haline getiriyoruz.Un haline getirdiğimiz yumurta kabuğundan her sabah aç karnına 1 çay kaşığı yiyoruz. 

  Şifa olması dileğiyle....
Sevgiler
S.O.S


You Might Also Like

2 yorum

  1. Çok doğru bir tarif vermişsiniz.Teşekkürler,ben uyguladım ve kaynadı:)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Rica ederim.Elimden geldiğince bildiğim tüm tarifleri yazmaya çalışıyorum.Aslında bunu uygulamak için kemik erimesine yakalanmayı beklemeye gerek de yok önlem için arada yapılabilir.sevgiler....

      Sil