GÜZİN ABLA

11:45

 Arkadaşlara Güzin Abla olmak ne güzel şey.onlar bazen“ başına ekşiyorum gıkını çıkarmıyorsun” diye adlandırsa da ben asla böyle düşünmüyorum. Arkadaşlık sadece iyi günde midir? Asla ! Arkadaşının sevgili trafiğini takip etmek hangi ışık kime yanıyor bilmek ya da düşüncelerini paylaşmak güzeldir.Misal hiç boş kalmadan ondan ona gezen bir türlü mutluluğu bulamayan bahtsız bir arkadaşım var benim :) Ona birini bulup evlendirmek boynumun borcu artık. Bir de döktürürüm düğününde...
 Çok iyi dinleyiciyimdir. Bir de naçizane akıl veririm. Olur ya insan o duygu yoğunluğunda düşünemez akıl edemez... Benim şeytani bakış açılarımdan faydalansın insanlar di mi ama ? :) 
 Haydi derdi tasası olab buraya ! Yazın ne varsa ben de tüm şeytanlığımla sizlere yol göstereyim :))

İyi gününüzde herkes yanınızda olur,marifet kötü günde yanında olacak dostu bulmaktadır.

Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

2 yorum

 1. Merhaba,
  Ben seninle bu konuda aynı düşünmüyorum. Bir dönem aynı senin gibiydim, herkesin derdini dinlerdim. Sonra bir de baktım ki bana derdini anlatanlar neşeli zamanlarında ortadan kayboluyorlar... En sonunda karar verdim; arkadaşlık hem iyi günde hem kötü günde belli olur. Sadece karagün dostu olarak bilinmekse insanı sadece başkalarının dertleriyle boğar.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Haklı olabilirsin.Yazımda bahsi geçen arkadaşımdan beklemem öyle bir şey de o tipler de var illa ki.Nabza göre şerbet iyidir.Herkese ederi kadar değer vereceksin bu hayatta.

   Sil