CUMANIN VERDİĞİ MUTLULUK

12:55

  Merhabalar,
Düğün telaşı sayesinde çalışmayan bana bile huzur,mutluluk veren cuma sen ne hayırlı bir günsün.Yarın cumartesi ve güneşli...Hele pazar günü bizim buralarda hava harika! Pazar günü yatak odası takımı bakmak için yine yollara düşeceğiz. Artık bu işi çözümlemeyi düşünüyor ve caaaanı gönülden istiyorum. Olacak,inanıyorum pazar günü yatak odası takımını alabileceğim.Hayallerimdeki takım karşıma çıkacak ve ben bir an bile düşünmeden ''Sar bana bunu dostum'' diyeceğim. :)) aaah ah nerede o günler ? Evrene pozitif düşüncelerimi yollayıp duruyorum ama evren bana elinde kalmış negatifleri püskürtüyor adeta. En son yatak odası takımı baktığımda yaşadığım şeyleri hatırlayan var mı içinizde ? Ben itina ile hatırlatayım. Şiddetli baş ağrısı,mide bulantısı son raddedeki sinir seviyesi ve umutsuz,mutsuz ben ! Bir evlensem hayırlısıyla da hepiniz kurtulsanız değil mi ? :) Artık bu konuda size hayırlı haberlerle gelmeyi umuyorum. 
  Günümün konsepti ''Güzelleşelim'' Bugün bakım günüm. Gelsin canlandırıcı maskeler,gitsin peelingler,saç maskeleri... Arada bu da lazım değil mi? Biz bayanlar böyle bakımlar yapınca kendimizi daha da bir güzel hissederiz.Bakım şart! Sadece bayanda değil erkekte de bakımın çok önemli olduğunu düşünüyorum.
  Sevgili okurlarım haydi sizde yarını bakım günü ilan edip misss gibi tariflerimden uygulayın . Göreceksiniz işe yarayacak. ;)


Sevgiler
S.O.S
  

You Might Also Like

0 yorum