BİRİ BENİ KURTARSIN

18:44

 
   Tam şu anda miskin bir baş ağrısı ile birlikte ne yapacağımı bilememe duygusu içindeyim.
Sabahki yazımda sizlere belirttiğim gibi bugün mobilya baktım.Kız tarafı ne alır?Yatak odası tabii ki! 

Tek isteğim dümdüz ,oymasız,desensiz bir dolabı olan yatak  odası takımıydı.Sabah söylediğim ölçüden de vazgeçtim artık tamam,kabulledim olayı.Ama gel gelelim yine yok arkadaş.Yaklaşık 20 mağazaya baktım.Sonuç? Baş ağrısı,mide bulantısı ve kahvesizlik.Sabah kahvemi içemeden evden çıkmıştım.Şu anda koca bir  kupa dolusu türk kahvesi içiyorum.Eve girince ilk işim kahve yapmak oldu.
Dümdüz buluyorum adi oluyor,kaliteli buluyorum  oyması bilmemnesi oluyor.Ben zaten kararsız bir insanım ne yapacağımı hiç bilmiyorum.Gezebileceğim  mağaza kaldı mı onu da bilmiyorum.Anlamıyorum ki dünya üzerinde tek miyim? Benim gibi sade mobilya arayan bir insan evladı daha yok mu? Herkes mi avangard arkadaş? Avangard olmamak suç mu? 
Halil Sezai'ye bağlamak üzere olduğum şu noktada sizlerden yardım eli bekliyorum.Allah rızası için bildiğiniz  bir marka,gördüğünüz bir model varsa yazın.Benim gibi düğün hazırlığı içinde olanınız mutlaka vardır.Yalnız İKEA demeyin onların da mobilyaları sağlam gelmiyor bana.Bu baş ağrısı nasıl geçer?Mide bulantısı nasıl geçer? Çok bezginim şu an.Sünger Bob gibi çektiğim koca  kupa Türk kahvesinden bir tane daha istiyorum.  .....   ......    ....    .....   ......    .....
Engellemelere takılan ben 2.kupa türk kahvemi yapamadım.Çok olurmuş,içmiyimmiş
örnek bir davranış sergileyip büyük sözü dinledim ve yapmadım ben de.
Sevgili okurlarım velhasıl kelam bugün mobilya için gezmeseydim daha iyiydi.En azından şu anda mide bulantım ve baş ağrım olmazdı.Tabii kafamdaki soru işaretlerini de unutmayalım lütfen.
Sizlerden yardım bekliyorum.Hadi el birliği ile beni bu durumdan kurtaralım.

Sevgiler
S.O.S

   


You Might Also Like

0 yorum