BEN SİZİNLE BİR GÖKKUŞAĞIYIM

12:20

 Herkese selammmmm,
Çok,pek bir sevgili okurlarım nasılsınız? Sürekli bir iletişim içinde olmakla beraber aslında çok da konuşmadığımızı düşünüyorum.Ama beni sıkı bir şekilde takip ettiğinizin farkındayım ve sizlere minnettarım.Her zaman söylüyorum ama bir daha söylemek istiyorum ki İYİ Kİ VARSINIZ.
 Sizler ne kadar farkındasınız bilmiyorum ama açıklamak isterim ki 23 Şubat tarihinde açtığım bu bloğu birlikte çok güzel yerlere getirdik.Siz okuduğunuz sürece ben varım,siz okuduğunuz sürece ben yazarım.
 Ne mutlu bana ki sizlerle böyle  güzel bir bağ kurduk. O kadar çeşitli bir kitlem var ki bu beni çok mutlu ediyor. 60'lı yaşlarda da okuyucum var 20'li yaşlarda da. Öğretim üyesi okurum da var öğrenci de... Bu mutluluk tarif edilemez fakat şu anda elimden geldiğince bir şeyler yazmaya çalışıyorum.Çalışıyorum çünkü sizlerle paylaşmak istiyorum.İstiyorum çünkü kısa zamanda ne kadar güzel büyüdüğümüzü siz de görün.
 Zaman içinde gerçekleştireceğim birçok plan var aklımda sizlere,bloğa dair.Şu yazıyı yazarken ne kadar duygulandığımı size anlatamam.Zamanla çok daha iyi yerlere,hep birlikte gelmek dileğiyle.Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum