BEN NEREDEYİM ?

20:19  Merhabalar,
Günün konusu yön. Şu benim hiçbir zaman doğrusunu tutturamadığım yön!Allahımmm niye ben?Hiçbir zaman geldiğim tarafı tutturamam,otoparklarda arabayı bulamam..." Yön duygusu geliştirme"kursu açılsa önce ben kayıt yaptırırım kesin!
Hayır niye ben anlamıyorum!Salak durumuna düşmek ne acı ! Araba kullanırken beni kesin bir otobanda jandarmalar kurtaracak! En ilginç olan da şu ki kendim gibisine hiç rastlamadım daha. Korkuyorum bir gün sağımı solumu unutacağım diye ! Ne varsa bana mı toplandı? Temizlik hastası ben,takıntılı ben,yönünü bulamayan da ben... Susup düşüncelere gark olmak istiyorum :)


Sevgiler
S.O.S

You Might Also Like

2 yorum

 1. Yalnız değilsiniz ben de bulamam çoğu zaman. Bir keresinde alışveriş merkezini kat kat dolaşmıştım panik halimi görseniz elimde ağır torbalarla koşa koşa. Katları renklere ayırmışlar turuncuydu yok pembe gibiydi yok karanlıktı off ne bileyim mavi miydi yoksa hayır hayır kırmızıydı ayy arabayı çalmışlar.
  Renk sonunda pembe çıktı.:))) Böyle bir kurs duyarsanız bana da bildirin. :))) Gittiğim bir yolu bir kaç defa tekrarlamadıysam unuturum zaman geçmişse eğer ilk defa gidiyormuş gibi giderim. :))) Var yani benzer şeyleri yaşayanlar iyi akşamlar. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnanın çok memnun oldum bunu duyduğuma :) yalnız olmamak güzel... İyi akşamlar.

   Sil