İŞİN KAHVE BOYUTU

02:12

    Biz bayanlar bir araya gelince ne yaparız? Tabii ki dedikodu :) Erkeklerin bu konuda bize sağlam rakip olduğunun da farkındayız şüpheniz olmasın.Bizler kim ne giymiş,onun şurası olmamış bunun burası olmamış derdindeyken sizin dedikodu konularınızı da tahmin edebiliyoruz.Bu tatlı tatlı yapılan dedikodunun bir de acı keyfi var ki off oofff offfff.... Tabii ki Türk kahvesi. Türk kahvesi benim hayatımda çok ayrı bir yerdedir.Köpüğü bol,tadı hafif acı olacak ki kahve kahveliğini bilecek.Kahve konusunda feriştahı gelse yarışırım! İşin fal boyutu var bir de :) Bilen nazlanır diğeri ısrarından vazgeçmez. 
       Baktırmak isteyen zorlu kadın - Aaaa hadi uyduruver iki şey,nolcak kızzz aramızda eğleniyoruz işte
       Anlayan fakat naza çeken bilir kişi- Yaaa valla bakamam kız başım ağrıyor sonra,ağırlık basıyor.Hem                  anlamıyorum ki ben hiç. :)
Baktırmak isteyen kadın kazanır ve ''eğlence'' diye tabir ettiği fala önündeyaşayacağı en azbir haftayı bağlar. ''Ya çıkarsa?''   :) 

 Önceleri Arap Yarımadası'nda kahve meyvesinin kaynatılması ile elde edilen Türk kahvesi, yeni hazırlama ve pişirme metoduyla gerçek kahve lezzetine ve eşsiz tadına ulaşmış.Türkler sayesinde kahve ile  tanışan Avrupa insanı uzun yıllar kahveyi, Türk kahvesi olarak bu yöntemle yaparak içmiştir.

Sevgiler 

S.O.S


     

You Might Also Like

0 yorum