AHHHH O TÜRKAN...

16:46

            Selamlar ,
    Son ses ''TÜRKAN'' eşliğinde yazıyorum yazımı.Ne büyük keyif seni dinlemek Demet Akalın.Tek kelimeyle döktürmüşsün yine.Bu şarkıyı duyup da oynamamak mümkün mü? Demet Akalın söyler de dinlenmez  mi arkadaş? Ses desen var,görüntü desen taş,alım,çalım.. Daha ne olsun?
    Biraz da kariyerinden bahsedelim isterseniz.Hepimizin bildiği gibi  mankenlikten şarkıcılığa geçen Demet Akalın o zamanlarda herkesin dilinde dolanan ''Mankenden şarkıcı  olur mu,olmaz mı?'' polemiğini yıktı geçti ve adım adım zirveye yükseldi.Kaliteli ses rengi,her geçen gün kendini daha da geliştirmesi,azmi,çalışkan oluşu ve o eşsiz sahne gösterileri Demet Akalın'ı zirveye oturttu.Her şarkısı hit olan Akalın'ın ödülleri saymakla  bitmez.1996 yılında kısacık siyah saçları ve tüm ihtişamıyla müzik piyasasına adım atan Demet Akalın'ın yaklaşık otuz ödülü var.Demet Akalın müzik marketlerin ve radyoların en çok dinlenen ve aranan ismi desem abartmış olmam diye düşünüyorum.
      Bayıla bayıla dinlediğimiz,yılların eskitemediği ve eskitemeyeceği hitlerinden birkaç örnek vermem gerekirse,Sebebim,Allahından Bul,Gazete,Bittim,Bir Anda Sevmiştim,Mantık Evliliği,Alçak,Tatil,Bebek,Toz Pembe,Evli Mutlu Çocuklu,Sabıka,Yılan ve son günlerin hiti olan Türkan'ı sayabilirim.Artık  Türkan deyince Türkan Şoray'dan önce Demet Akalın gelmiyor mu sizin de aklınıza?
       Sosyal medyanın da prensesi olan Akalın'a fanlarının ''Demo'' demesi de ne kadar sıcak,içten,samimi bir insan olduğunun kanıtıdır.Ben size Demo'yu sabaha kadar anlatırım ama isterseniz bırakayım da doya doya yaşayalım bu hatunu ;) 
       Sürç-i lisan ettiysem affola efendim.

      

Sevgilerimle
S.O.S

You Might Also Like

0 yorum